Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Decoratieve Tiffany-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kerkelijke messing kaarskandelaar met rozetten. Neo Gotisch. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke kleine Duitse Zeiss Ikon camera. Box Tengor in origineel lederen foedraal. Baby box. Circa 1935. Afmeting: circa 12 x 8 x 6 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Hollands koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vier appelketels en één beddepan, annotatie 1845. Afmeting: ø 17 - 110 cm. In goede staat.
Twee maal China. Eén kopergedreven vaas met voorwerpen en tekens. Eén porseleinen pelgrimsfles met draken. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Lot oude maritieme voorwerpen. 20e Eeuw. Onder andere: messing lier + touwbevestiging, meetapparaat met lood en pijlers. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Lot van negen Engelse bronzen drukgewichten. Deels vernikkeld. Afmeting: 3 - 19 cm. In goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.
Antieke kinder-viool met strijkstok in koffer. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Oude/antieke viool. Gesigneerd. Le Marquisdelair Daseaux Ano. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude accordeon in koffer. Gemerkt Amoretta. Circa 1930. Afmeting: 39 x 20 x 42 cm. In zeer goede staat.
Oude Hollandse klarinet in originele koffer. Imperial, J. Steyn, Zaandam. Afmeting: 35 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse jachtdolken. Midden 20e Eeuw. Pyrco Germany/Emile Voos Solingen. Afmeting: 24 - 28 cm. In goede staat.
Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten gestoken panelen in lijst. Historisme. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Houten Porte Montre met zilveren horloge, 800/000, met sleutelopwinding. 22x17x7cm. In goede staat
Messing Jugendstil asbak. Vrouw met rok. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 x 3 cm. In goede staat.
Zeldzame Hollandse soda spuitfles. Firma J. Pieneman, Jerusalemsteeg Utrecht. Circa 1930. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met paardengespan en drie figuren. Vischnyakon. Binnendeksel origineel etiket. Afmeting: 7,2 x 8 x 9,7 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Russische lakwerk dekseldoos met dansende figuren. Binnenin origineel etiket. Vischnyakon. Afmeting: 7,7 x 13,7 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Drie Hollandse antiquarische boeken. 17e - 18e Eeuw. 1. J. v. Vondels, Koning David in ballingschap, voor Johannes de Wees 1691. 2. Verklaeringen acht capittellen brief Pauli aan de Romeinen, Heer Vit...
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Majolica hangpetroleumlamp met floraal decor 20 eeuw in goede staat ca 120x42 cm
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Antieke jugendstil majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1910 met florale en jugendstilldecor, lamp is electrisch. 95x45Ø in goede staat.
Antieke blauw-glazen petroleumlamp met floraal/goud/emaille decor. Circa 1910. Afmeting: H 50 x ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Twee maal brons/koper. Eén maal antiek bewerkte Oosterse theekan met fijne florale decors. Eén maal Afrikaanse bronzen kop. Afmeting: 22 - 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen hengselvaas. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 19e eeuwse houten dekseldozen. Twee keer mahonie met bandintarsia + sleutels. Eén maal notenhout met mozaïek intarsia + sleutel. Afmeting: 15 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten kistje met florale intarsia. Sleutel mist. Afmeting: 10 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Twee antieke visitekaarten houders. Eén maal schildpad, minimale beschadigingen. Eén maal parelmoer, goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke zware bronzen lampenvoeten met putti. Circa 1900. Latere electrificering. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Koperen octagonale hallamp met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen petroleumlamp met Barok-voorstelling, figuren en druivenranken. Circa 1880. Historisme. Voet iets scheef. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 60-er jaren bureaulamp. Hala Zeist, model Ladystyle. Kleine deukjes aluminium kap. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme tafellampen. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 56 x ø 30 cm. In goede staat.
Zes-lichts prismen-glazen zakkroonluchter. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 48 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Vijf antieke messing kaarskandelaren/blakers. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse kopergeslagen wandblaker met I.H.S. Duitsland. Afmeting: 25 x 19 x 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen zes-lichts kaarskandelaren met putti en zwart marmeren basement. Circa 1880. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
19e Eeuws origineel gepolychromeerd Hollands wandrek. Mogelijk Zeeland. Afmeting: 16 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Stel grote 19e eeuwse Neo Gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: 55 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten klassizistische Empire theestoof met originele koperen binnenbak. Circa 1820. Afmeting: H 53 x Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws vurenhouten gepolychromeerd vogelhuis. Afmeting: 66 x 43 x 72 cm. In goede originele staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Duitse antieke historisme gegraveerde wijnkan met paard als duimrust. Compositie metaal. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Duitse bronzen Jugendstil wandplaquettes met figuren en florale zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 33 x 24 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
Zeldzame met boomzwam beklede Jugendstil documentenmap met messing beslag. Circa 1910. Afmeting: 35 x 24 x 1 cm. In goede staat.
Twee messing vuurbokken met leeuwenkoppen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 37 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Duitse uit lindenhout gestoken gemsbok op rots. Circa 1930. Glazen ogen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke messing hang gaslamp. Vier-lichts met leeuwenkoppen en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 43 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse historisme pronk siervazen. Circa 1890. Neo Renaissance. Compositie metaal met blauw-glazen reservoirs. Eén vaas twee gietfouten. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 50 x ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Kleine Duitse vroeg Barok ijzeren geldkist met gegraveerd open slot en dubbele vergrendeling. Circa 1700. Afmeting: 8,5 x 17 x 10 cm. In zeer goede originele staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde bronzen jardineire met imari porseleinen bloempot. (1 chip) 71x37 cm in redelijke goede staat.
Grote 18e eeuwse bronzen vijzel. Afmeting: 16 x ø 15 cm. In goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse National kassa met originele eikenhouten onderkast. Circa 1900. National Cash Register Co. Dayton Ohio, U.S.A. Twee frontjes missen. Afmeting: 133 x 73 x 54 cm. In goede staat.
Rijk uitgevoerde Hollandse Louis Seize-stijl mahoniehouten barometer met intarsia, tinnen plaat, halve zuilen met messing kapitellen. 20e Eeuw. Afmeting: L 132 cm. In goede staat.
Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Spaans of Italiaans origineel beschilderd wagenschot met ridder voorstelling. Afmeting: 44 x 125 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse lamp met moor. Tien-lichts. Drie-delig, inclusief console. Hout met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
Kapitale schildpad belijmde dekseldoos met benen versieringen en klauwpoten. Met slot + sleutel. Afmeting: 13 x 16 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten toiletkist met parelmoer intarsia. Met flacons + vakverdeling, kelder en spiegel. Afmeting: 17 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Twee vuurvergulde Franse bronzen kaarskandelaren met putti. Eén reparatie. Eén kandelaar iets verbogen. Afmeting: H 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos met dertig koperen speelplaten. Voor kinderen. Moet handmatig worden bedreven. Circa 1880. Afmeting: 9 x 16 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse coromandelhouten reiskist met flacons en houders + gegraveerde plated deksels. Gesigneerd Bramahl Londen. Afmeting: 18 x 31 x 23 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke bisquit porseleinen dekselbokaal met bronzen monturen en ramskoppen. Frankrijk. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee kapitale Franse bronzen Empire kaarskandelaren met engelen. Twee-kleurig gepatineerd. Circa 1820. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.