Antieke mahoniehouten roulette fiches houder. Inclusief fiches. Circa 1920. Afmeting: 12 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 145 cm. In goede staat.
Zeldzaam antiek emaille reclamebord van Schuttersveld Enschede, Gebroeders van Heek, Manchester broeken. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 - 38 cm. In goede staat.
Duitse uit lindenhout gestoken gemsbok op rots. Circa 1930. Glazen ogen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote staande messing petroleumlamp in de vorm van een Korinthische zuil. Met bewerkt glazen reservoir en kap. Circa 1900. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse vergulde messing Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Klein deukje in basement. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Prachtig antiek inktstel met bosnimf. Met originele mondgeblazen glazen houders. Circa 1880. Afmeting: 24 x 31 x 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse zandstenen leeuwenkop. Afmeting: 25 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Aardewerken schaakspel met Amerikaanse nationale dieren en houten schaakbord. Afmeting: 18 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten polyphon speeldoos met zes speelplaten. Circa 1900. Opdraaiveer zit vast. Functies niet getest. Afmeting: 18 x 30 x 33 cm. In redelijke staat.
Stel grote 19e eeuwse Neo Gotische kerkelijke kaarskandelaren. Afmeting: 55 x 67 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder sieradenkist met goudfazanten/druivenranken decor. Circa 1880. Eén fazant beschadigd. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delige Jugendstil messing haardset. Circa 1915. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Twee antieke staande petroleumlampen. Circa 1900. Eén maal Majolica met messing en pimpelmees decor. Eén maal compositie-metalen figuren lamp. Fluitspelend kind. Afmeting: H 55 - 73 cm. In goede staat...
18e Eeuwse Hollandse merklap. Annotatie 1753. Met floraal, kronen en dieren decor. Beschadigingen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In redelijke staat.
2 Gobelins 20e eeuws in renaissance en barok voorstellingen. gobelins zijn van fijn gewoven kwaliteit. 118x92 cm in goede staat.
Twee maal antiek brons. Eén maal Jugendstil tazza met floraal decor, circa 1900. Eén maal grote historisme bureau inktstel met porseleinen reservoirs, briefhouder en opener. Circa 1900. Afmeting: 30 -...
Grote antieke koperen petroleumlamp met twee branders en originele glazen kappen. Circa 1900. Eén deukje. Afmeting: 67 x 53 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten hangvitrine met deel servies. Engels. Vijftien-delig. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 70 x 70 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bronzen briefverzwaarders. Eén maal erotisch, circa 1900. Eén maal negroïde damesbuste, circa 1930. Afmeting: 5 - 7,5 cm. In goede staat.
Kapitale vergulde bronzen kaarsenkroonluchter. Circa 1900. Afmeting: 100 x ø 105 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse gepolitoerde reisschrijfkist. Afmeting: 14 x 40 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antiek fotoboek met functionerende speeldoos. Inclusief foto's. Circa 1900. Afmeting: 29 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder notenhout gesneden bureauset met pennenhouder, inktpot en dekseldoos met goudfazant en druivenranken. Circa 1880. Chips inktpot. Afmeting: 11 x 27 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met koperen ketel. Afmeting: H 63 x ø 34 cm. In goede staat.
Oud/antiek gobelin wandkleed met middeleeuwse voorstelling. Afmeting: 108 x 94 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl, Tiffany-stijl tafellamp. Twee-lichts met twee trekkoorden, metalen voet en glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 51 x 43 cm. In goede staat.
Zware antieke vijf-lichts bronzen kroonluchter in 18e eeuwse stijl. Circa 1900. Afmeting: 60 x ø 50 cm. In goede staat.
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen. Vogelsoorten en houten schaakbord. Afmeting: 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans aardewerken schaakspel met dieren + houten schaakbord. Afmeting: 20 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Chinees benen schaakspel met fijn gesneden figuren en houten schaakbord. Afmeting: 11 x 37 x 37 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen bronskleurige gepatineerde Jugendstil vazen met putti en floraal decor. Op marmeren basement. Circa 1910. Eén handvat mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 31 cm. In...
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar. Afmeting: H 25 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Twee antieke visitekaarten houders. Eén maal schildpad, minimale beschadigingen. Eén maal parelmoer, goed. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale documenten-reiskist met messing beslag. Met vakverdeling binnenin. Leder bekleed. Afmeting: 38 x 33 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Neo Gotische messing dekseldoos met religieuze voorstellingen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 24,5 x 13 cm. In goede staat.
Vier Engelse antiquarische boeken. Bestaande uit: Works John Bunyan illustrated (veel prenten). The Armsworht Atlas and Gazetteer (500 landkaarten). 2x Edward VII His life and times by Sir Richard Hol...
Drie religieuze opaline glazen devotie wandplaquettes. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse keramieken wandconsoles met tropische vogels en goud decor. Afmeting: 29 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Drie antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1890. Afmeting: H 44 - 46 cm. In goede staat.
Drie beton gegoten tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 45 cm. In goede staat.
Notenhouten gestoken koloniale snuiftabakhouder met strijdwagen en bazuin blazende putti. Verso fakkel en pijlenhouder. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee sets schaakspel figuren. Eén maal Suske en Wiske set, kunststof. Eén maal Asterix en Obelix set, kunststof. Afmeting: 3 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Groot aardewerken schaakspel met middeleeuwse figuren + houten schaakbord. Afmeting: 26 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Spanje-Equador, set christen tegen mooren, set Robin Hood. Afmeting: 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zware messing vergulde dekseldoos. 19e Eeuw. Vrouwen medaillon met druiventrossen in het haar. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse W.M.F. kopergeslagen Jugendstil vaas. Struisvogel merk. Nr. 128. Circa 1915. Afmeting: H 28,5 cm. In zeer goede staat.