Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp 2371
Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2011
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
IJzeren geldkist, ca. 1700 2036
IJzeren geldkist, ca. 1700

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
3x Egyptische voorwerpen 2214
3x Egyptische voorwerpen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
2x Empire wandkandelaren, 1830 2007
2x Empire wandkandelaren, 1830

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Lot etnografische pijl en bogen 2213
Lot etnografische pijl en bogen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Edison phonograaf + speelrollen 2030
Antieke Edison phonograaf + speelrollen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Charles Dix kandelaren, 1840 2014
2x Charles Dix kandelaren, 1840

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900 2015
Antiek Duits draaiorgel/speeldoos, 1900

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Staande lamp met moor 2019
Staande lamp met moor

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Amerikaanse kassa 2025
Antieke Amerikaanse kassa

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke dekselbokaal 2003
Antieke dekselbokaal

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Empire theestoof 2066
Empire theestoof

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 1870 2024
2x Vergulde kandelaren, 1870

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
6x Tinnen borden 2208
6x Tinnen borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Schaakspellen 2400
2x Schaakspellen

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Hollandse barometer 2023
Hollandse barometer

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
14-Delen antiquarische boeken 2143
14-Delen antiquarische boeken

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen wijwaterhouder, 17e - 18e eeuw 2234
Bronzen wijwaterhouder, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuws documentenkistje 2034
18e Eeuws documentenkistje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2x Franse lampenvoeten 2021
2x Franse lampenvoeten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke hangtelefoon 2050
Antieke hangtelefoon

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Engelse antiquarische boeken 2141
2x Engelse antiquarische boeken

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
2x Vuurvergulde Franse kandelaren 2010
2x Vuurvergulde Franse kandelaren

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse kandelaar 2077
Grote 19e eeuwse kandelaar

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Antieke messing hang gaslamp, 1900 2045
Antieke messing hang gaslamp, 1900

Resultaat:

215 EUR

Verkocht
Antiek beschilderd wagenschot 2020
Antiek beschilderd wagenschot

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuws vogelhuis 2065
19e Eeuws vogelhuis

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Kandelaren met putti 2076
2x Kandelaren met putti

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot antiquarische Franse boeken (19x) 2144
Lot antiquarische Franse boeken (19x)

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel 2372
Zuid Amerikaans schaakspel op Oosterse tafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuws tinnen lepelrek 2238
18e Eeuws tinnen lepelrek

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen vijzel, 18e eeuw 2032
Bronzen vijzel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
6-Lichts kroonluchter 2086
6-Lichts kroonluchter

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Hollandse antiquarische boeken 2142
3x Hollandse antiquarische boeken

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Twee tuinbeelden 2316
Twee tuinbeelden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Kaarskandelaren 2081
2x Kaarskandelaren

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke bronzen lampenvoeten 2099
2x Antieke bronzen lampenvoeten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
17e Eeuwse wierookbrander 2163
17e Eeuwse wierookbrander

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Boheemse glazen wandlamp 2194
Boheemse glazen wandlamp

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke hygrometer, 1900 2220
Antieke hygrometer, 1900

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bestek cassette met Christofle plated bestek 2328
Bestek cassette met Christofle plated bestek

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Groot lot antiek linnen 2352
Groot lot antiek linnen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Empire-stijl hanglamp, 1900 2044
Empire-stijl hanglamp, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie likeurkistje 2107
Mahonie likeurkistje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kerkkandelaar 2188
Kerkkandelaar

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke weegschaal 2246
Antieke weegschaal

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Tuinbeeld van terracotta 2315
Tuinbeeld van terracotta

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke roulette fiches houder, 1920 2338
Antieke roulette fiches houder, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Houtgestoken krokodil 2223
Houtgestoken krokodil

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Emaille reclamebord Schuttersveld 2241
Emaille reclamebord Schuttersveld

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gestoken gemsbok, 1930 2046
Gestoken gemsbok, 1930

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Petroleumlamp, 1900 2127
Petroleumlamp, 1900

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren 2393
2x 18e Eeuwse Empire kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Prachtig antiek inktstel, 1880 2244
Prachtig antiek inktstel, 1880

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zandstenen leeuwekop 2279
Zandstenen leeuwekop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel 2376
Aardewerken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke speeldoos, 1900 2039
Antieke speeldoos, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stel sierkandelaren 2073
Stel sierkandelaren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Schwarzwalder kistje 2110
Schwarzwalder kistje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
5-Delige haardset, 1915 2116
5-Delige haardset, 1915

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen 2126
2x Antieke petroleumlampen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Merklap in lijst, 1753 2150
Merklap in lijst, 1753

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Gobelins 2287
2 Gobelins

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antiek brons, Tazza + inktstel 2295
2x Antiek brons, Tazza + inktstel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp 2319
Antieke petroleumlamp

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hangvitrine met serviesgoed 2329
Hangvitrine met serviesgoed

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Bronzen briefverzwaarders 2038
2x Bronzen briefverzwaarders

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kapitale bronzen kroonluchter 2047
Kapitale bronzen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse reisschrijfkist 2111
Engelse reisschrijfkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek fotoboek met speeldoos 2175
Antiek fotoboek met speeldoos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880 2221
Antieke Schwarzwalder bureauset, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie stoof+ketel 2222
Mahonie stoof+ketel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gobelin, 108 x 94 cm. 2231
Gobelin, 108 x 94 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl lamp 2327
Art Deco-stijl lamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bronzen kroonluchter 2350
Antieke bronzen kroonluchter

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schaakspel India 2377
Schaakspel India

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel Afrika 2379
Aardewerken schaakspel Afrika

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees benen schaakspel 2380
Chinees benen schaakspel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910 2055
2x Antieke Jugendstil vazen, 1910

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse penkandelaar 2079
17e - 18e Eeuwse penkandelaar

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Antieke kaartenhouders 2102
2x Antieke kaartenhouders

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Documentenkistje 2112
Documentenkistje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen dekseldoos 2113
Bronzen dekseldoos

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
4x Engelse antiquarische boeken 2145
4x Engelse antiquarische boeken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Religieuze wandplaquettes 2157
3x Religieuze wandplaquettes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Wandconsoles 2232
2x Wandconsoles

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Kaarskandelaren 2267
3x Kaarskandelaren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Tuinvazen 2299
3x Tuinvazen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gestoken snuiftabakhouder 2302
Gestoken snuiftabakhouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Set schaakspel figuren 2374
2x Set schaakspel figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Aardewerken schaakspel 2378
Aardewerken schaakspel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Schaakspellen 2387
3x Schaakspellen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vergulde dekseldoos 2029
Vergulde dekseldoos

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915 2059
Antieke W.M.F. Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

80 EUR