Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Franse E. Gallé vaas 5504
Antieke Franse E. Gallé vaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
6x Glas-in-lood ramen 5545
6x Glas-in-lood ramen

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Stel 19e eeuwse glazen 5508
Stel 19e eeuwse glazen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jugendstil dekseldoos met vlinder 5503
Jugendstil dekseldoos met vlinder

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
R. Lalique glazen vaas 5578
R. Lalique glazen vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Antieke glazen bokalen 5517
2x Antieke glazen bokalen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Antieke glazen, 18e eeuw 5518
3x Antieke glazen, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Boheemse vazen 5512
2x Antieke Boheemse vazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke historisme dekselbokaal 5520
Antieke historisme dekselbokaal

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke menage set, 1900 5577
Antieke menage set, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Oude Franse Lalique vaas 5576
Oude Franse Lalique vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Copier Leerdam glazen schaal 5573
Antieke Copier Leerdam glazen schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Glazen Murano-stijl haan 5513
Glazen Murano-stijl haan

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Gallé-stijl glazen vaas 5531
Gallé-stijl glazen vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen Murano-stijl hond 5524
Glazen Murano-stijl hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen schenkkan, 1880 5566
Glazen schenkkan, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Murano-stijl glazen vis 5529
Grote Murano-stijl glazen vis

Resultaat:

77 EUR

Verkocht
Glazen ovale vaas 5561
Glazen ovale vaas

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Swarovski: 183225 en 248003 5533
2x Swarovski: 183225 en 248003

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glazen Murano-stijl stier 5564
Glazen Murano-stijl stier

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Copier Leerdam vaasje, 1945 5568
Copier Leerdam vaasje, 1945

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Glazen design vaas 5556
Glazen design vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set geslepen kandelaren 5563
Set geslepen kandelaren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen Murano-stijl uil 5560
Glazen Murano-stijl uil

Resultaat:

50 EUR