Grote eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Monogram en datering 1762. Origineel slot. Afmeting: 74 x 156 x 64 cm. In goede staat.
Uitneembare eikenhouten Louis Philippe kast met lades en schappen. Circa 1860. Mooie patina. Afmeting: 217 x 170 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten twee-deurs spinde met schappen en lade. Uitneembaar. Afmeting: 167 x 134 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten porseleinkast met gebogen front, bronzen beslag, marmeren blad en glazen schappen. Ongerestaureerd. Afmeting: 142 x 67 x 34 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bijzettafel met intarsia in blad. Edelherten en ranken. Circa 1870. Afmeting: H 73 x Ø 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Engelse-stijl chiffoniere van mahonie. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 154 x 71 x 49 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
Duitse eikenhouten dekenkist met datering 1839. Slot mist. Afmeting: 72 x 67 x 126 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten boekenkast met verstelbare schappen en kuif. Circa 1900. Afmeting: 275 x 41 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok commode met messing beslag en klauwpoten. Afmeting: 72 x 107 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse vier-laden Barok commode met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1780. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 100 x 57 cm.
Hollandse wortelnoten barocksecretaire stijl meubel 20e eeuw met bronzen beslag en klauwpoten met een mooi binnenwerk met geheime vakjes.125x90x60cm.
in een goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1840. Afmeting: 105 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Jugendstil hangkastje met intarsia. Diverse houtsoorten. Gezicht op Napels met Vesuvius. Circa 1915. Afmeting: 52 x 70 x 17 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten salontafel met kolompoot. Octagonaal. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 121 x 89 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten chaise longue met rode velours bekleding en bijbehorende hocker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 216 x 68 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten bureaustoel met draaibare zitting. Circa 1900. Afmeting: 90 x 57 x 57 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit bijzettafel. Circa 1890. Afmeting: 74 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Verchroomde metalen Art Deco-stijl toiletspiegel met kledinghaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 63 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 85 x 70 x 35 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.