Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse commode 4092
Engelse commode
Startprijs 200 EUR
Eiken broodspinde 4183
Eiken broodspinde
Startprijs 200 EUR
4x Franse stoelen 4184
4x Franse stoelen
Startprijs 200 EUR
Spiegel met console 4185
Spiegel met console
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse bijzettafel 4246
18e Eeuwse bijzettafel
Startprijs 200 EUR
Tafeltje met marmeren blad 4247
Tafeltje met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Eiken Barok secretaire 4061
Eiken Barok secretaire
Startprijs 250 EUR
Louis Seize spiegel 4063
Louis Seize spiegel
Startprijs 250 EUR
Mahoniehouten vitrinekast 4085
Mahoniehouten vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Mahonie vitrine opzetkast 4089
Mahonie vitrine opzetkast
Startprijs 250 EUR
Eiken boekenkast 4125
Eiken boekenkast
Startprijs 250 EUR
Hollandse vitrine kast, 1850 4148
Hollandse vitrine kast, 1850
Startprijs 250 EUR
18e Eeuwse Duitse kist 4192
18e Eeuwse Duitse kist
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse naaitafel 4225
19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4014
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880
Startprijs 300 EUR
Eiken linnenkast 4048
Eiken linnenkast
Startprijs 300 EUR
Engelse wijnkoelbox 4209
Engelse wijnkoelbox
Startprijs 300 EUR
Frans kastje van rozenhout 4219
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 300 EUR
Zeldzaam Engels (architecten)bureau 4222
Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startprijs 300 EUR
Mahonie 2-deurs kast 4229
Mahonie 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR
Chinese hocker 7146
Chinese hocker
Startprijs 300 EUR
Duitse vertico, 1880 4204
Duitse vertico, 1880
Startprijs 320 EUR
Mahonie kabinet 4194
Mahonie kabinet
Startprijs 375 EUR
Hollands damesbureau, 1860 4043
Hollands damesbureau, 1860
Startprijs 400 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1800 4186
Eiken 2-deurs kast, 1800
Startprijs 400 EUR
Hollandse bonheur, 1860 4188
Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR
Sideboard met glazen deuren 4189
Sideboard met glazen deuren
Startprijs 400 EUR
Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Antiek Drents kabinet 4283
Antiek Drents kabinet
Startprijs 450 EUR
Twents kabinet + 5 kommen 4016
Twents kabinet + 5 kommen
Startprijs 500 EUR
Empire kabinet, 1800 4025
Empire kabinet, 1800
Startprijs 500 EUR
Eiken onderstuk 4032
Eiken onderstuk
Startprijs 500 EUR
Zeeuwse poortkast 4033
Zeeuwse poortkast
Startprijs 600 EUR
Schrijfkabinet, 1950 4165
Schrijfkabinet, 1950
Startprijs 600 EUR
Hindeloopen tafel 4031
Hindeloopen tafel
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4118
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet
Startprijs 650 EUR
Louis Quinze kabinet 4113
Louis Quinze kabinet
Startprijs 700 EUR
Eiken Barok secretaire 4018
Eiken Barok secretaire
Startprijs 800 EUR
Commode, Franse stijl 4023
Commode, Franse stijl
Startprijs 800 EUR
Sofa in Biedermeier-stijl 4044
Sofa in Biedermeier-stijl
Startprijs 800 EUR
18e Eeuwse Barok commode 4001
18e Eeuwse Barok commode
Startprijs 850 EUR
18e Eeuws Louis Seize kabinet 4091
18e Eeuws Louis Seize kabinet
Startprijs 850 EUR
Empire chiffoniere 4009
Empire chiffoniere
Startprijs 1.000 EUR
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780 4003
Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startprijs 1.200 EUR
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast 4010
19e Eeuwse Hollandse Friesse keeftkast
Startprijs 1.500 EUR
17e Eeuwse Renaissance kast 4006
17e Eeuwse Renaissance kast
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Mahonie piedestal 4179
Mahonie piedestal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Theewagen op wielen 4245
Theewagen op wielen

Resultaat:

40 EUR