Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken buffetkast 4193
Eiken buffetkast
Startprijs 180 EUR
Mahonie kabinet 4194
Mahonie kabinet
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Mahonie piedestal 4195
Mahonie piedestal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Italiaanse armleunstoel 4196
Italiaanse armleunstoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wortelnoten salontafel, 1860 4197
Wortelnoten salontafel, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken Louis Quinze kabinet 4198
Eiken Louis Quinze kabinet

Resultaat:

350 EUR

Ronde tafel, mahonie 4199
Ronde tafel, mahonie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eiken bijzettafel, 1920 4200
Eiken bijzettafel, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gietijzeren tuinbank 4201
Gietijzeren tuinbank

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek theekastje, 1915 4202
Antiek theekastje, 1915

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
18e Eeuws mahonie kabinet 4203
18e Eeuws mahonie kabinet

Resultaat:

400 EUR

Duitse vertico, 1880 4204
Duitse vertico, 1880
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Duitse naaitafel, 1880 4205
Duitse naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel 4206
Spinnekoptafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hollandse Barok commode 4207
Hollandse Barok commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4208
Eiken buffetkast

Resultaat:

130 EUR

Engelse wijnkoelbox 4209
Engelse wijnkoelbox
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eiken dekenkist 4210
Eiken dekenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kast, 1900 4211
Antieke Chinese kast, 1900

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Duitse kist, 1830 4212
Duitse kist, 1830

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Etage bijzettafel, 1890 4213
Etage bijzettafel, 1890

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil spiegel, 1910 4214
Antieke Jugendstil spiegel, 1910

Resultaat:

80 EUR

Antieke eiken eettafel, 1920 4215
Antieke eiken eettafel, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Hollandse bonheur, 1870 4216
Hollandse bonheur, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke stoelen, 1900 4217
4x Antieke stoelen, 1900

Resultaat:

100 EUR

Eiken kist ca 1800 4218
Eiken kist ca 1800
Startprijs 100 EUR
Frans kastje van rozenhout 4219
Frans kastje van rozenhout
Startprijs 300 EUR
Duitse commode, 1870 4220
Duitse commode, 1870
Startprijs 150 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR
Zeldzaam Engels (architecten)bureau 4222
Zeldzaam Engels (architecten)bureau
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Lyra vormige toiletspiegel 4223
Lyra vormige toiletspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast, 1870 4224
Hollandse vitrinekast, 1870

Resultaat:

180 EUR

19e Eeuwse naaitafel 4225
19e Eeuwse naaitafel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Oostenrijkse vitrinekast 4226
Oostenrijkse vitrinekast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Porseleinkast met intarsia 4227
Porseleinkast met intarsia

Resultaat:

650 EUR

Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Mahonie 2-deurs kast 4229
Mahonie 2-deurs kast
Startprijs 300 EUR
Spiegel met lithografie achter glas 4230
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Engels damesbureau met intarsia 4231
Engels damesbureau met intarsia

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3x Italiaanse vergulde stoelen 4232
3x Italiaanse vergulde stoelen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oosterse wandconsole tafels 4233
2x Oosterse wandconsole tafels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke eiken hoekvitrinekast 4234
Antieke eiken hoekvitrinekast

Resultaat:

100 EUR

Antieke voltaire + voetenbank 4235
Antieke voltaire + voetenbank
Startprijs 60 EUR
19e Eeuwse armleunstoel 4236
19e Eeuwse armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse mahonie commode, 1850 4237
Duitse mahonie commode, 1850

Resultaat:

200 EUR

Spiegel + console, 1890 4238
Spiegel + console, 1890
Startprijs 150 EUR
Antieke Engelse hangoor tafel 4239
Antieke Engelse hangoor tafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke meubelstukken, 1900 4240
2x Antieke meubelstukken, 1900

Resultaat:

80 EUR