Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Spiegel met console 4049
Spiegel met console

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese hocker 4057
Chinese hocker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem III speeltafel 4060
Willem III speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Louis Seize commode 4069
Louis Seize commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Staphorster vitrinekast 4082
Staphorster vitrinekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1900 4101
Antieke armleunstoel, 1900

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel 4124
Engelse speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Italiaanse spiegel met lampen 4126
Italiaanse spiegel met lampen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antieke Engelse stoelen 4127
3x Antieke Engelse stoelen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Franse bloementafel 4141
Franse bloementafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tafeltje met 18e eeuwse tegels 4147
Tafeltje met 18e eeuwse tegels

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oosters kamerscherm 4181
Oosters kamerscherm

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oosterse kampfer kist 4187
Oosterse kampfer kist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten salontafel, 1860 4197
Wortelnoten salontafel, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Indonesisch schaakspel 4040
Indonesisch schaakspel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Mahonie penantkastje 4046
Mahonie penantkastje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Louis Philippe spiegel 4158
Antieke Louis Philippe spiegel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4208
Eiken buffetkast

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken commode, 1820 4279
Eiken commode, 1820

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Franse buffetkast 4051
Franse buffetkast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse schrijftafel 4121
Engelse schrijftafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse wandvitrine 4122
Hollandse wandvitrine

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
6x Biedermeier stoelen 4161
6x Biedermeier stoelen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engels damesbureau met intarsia 4231
Engels damesbureau met intarsia

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gepolitoerde penantkast 4253
Gepolitoerde penantkast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4269
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4270
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast 4272
Eén-deurs vitrinekast

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse tiltop tafel 4027
Engelse tiltop tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4097
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Meidenkast, 1860 4146
Meidenkast, 1860

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Spaanse tafel 4155
Spaanse tafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Halve maantafel 4156
Halve maantafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke salontafel 4059
Antieke salontafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Vergulde bijzettafel 4077
2x Vergulde bijzettafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4078
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke eettafel, 1870 4094
Antieke eettafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse hangoortafel, 1870 4096
Engelse hangoortafel, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse wandtafel 4098
Engelse wandtafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse naaitafel, Willem III 4102
Hollandse naaitafel, Willem III

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
17e Eeuwse eiken dekenkist 4107
17e Eeuwse eiken dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Notenhouten tafel, 1880 4120
Notenhouten tafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse eettafel, 1880 4135
Engelse eettafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Dekenkist 4190
Dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse naaitafel, 1880 4205
Duitse naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur, 1870 4216
Hollandse bonheur, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Antieke stoelen, 1900 4217
4x Antieke stoelen, 1900

Resultaat:

100 EUR