Antieke Chinese kopergeslagen trekpot met rosette. Circa 1900. Afmeting: 12 x 13 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Groene oude Chinese natuurstenen snuffbottle met koppen en bodemmerk. Met wit metalen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Oude natuurstenen bewerkte Chinese snuffbottle met kraanvogel decor en perziken. 20e Eeuw. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Oud gesigneerd Chinees rolschilderij. Vogel op bloesemtak. Afmeting: H 175 x B 46 cm. In goede staat.
Drie delen antiek. Divers. Bestaande uit: Japanse benen godheid. Chinees porseleinen fluitje. Antieke filigrain houder met lakstempel. J. van Best pompen. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Antieke Japanse groen porseleinen bloempot met kraanvogel decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 22 x 17 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige Japanse messing lantaarn. Circa 1900. Afmeting: H 71 x ø 32 cm. In goede staat.
Lot oud Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese vierkante vaas met bodemmerk, twee groene glazuur kommen, Chinese godheid, spekstenen boeddha, gemerkt. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen lachende boeddha. 20e Eeuw. Beschadigingen aan lotusbloem. Afmeting: 34 x 23 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Eén maal grote sierschotel met Europees decor. Eén vaas blauw/goud met Europees decor. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes met onderschotels. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Japanse Arita schotel met floraal/vogel/vlinder decor. Haarlijnen. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Tuit mist. Afmeting: 23 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Twee maal Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Vaas met figuren decors en bodemmerk. Grote schotel met tuin decor en bodemmerk. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met boomschors/slak decor. Afmeting: 11 x 19 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Twee delen 18e eeuws Chinees porseleinen Chine de Commande kommen. Beschadigd. ø 11,5 - 14 cm. In matige staat.
Groot lot antiek Chinees/Japans porseleinen serviesgoed. Divers. 18-Delig. Kop en schotels, onder andere 13x Familie Verte, 5x Japan, eierschaal. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Achte delen 19e eeuws Chinees porselein. Familie Rose, decor Samson en Lowestoft. Bestaande uit: 3x Vazen, Samson, één beschadigd. 5x Lowestoft schotels, allemaal beschadigd. Afmeting: 13 - 15,5 cm. ...
Drie Chinese snuffbottles. 20e Eeuw. Twee maal van glas, één maal van porselein. Gemerkt. Eén voetje los, gelijmd. Eén flesje kapot. Afmeting: 5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.