Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/landschap decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 21,5 - ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Twee Kang Xi schotels met floraal decor en gecontourneerde omranding, één chip. Eén kop en schotel met gecontourneerde omranding + Lange Lijs dec...
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal/vlinder decor. Bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: 7,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Kang Xi, landschap/floraal, minimale chip. Kang Xi, floraal, goed. Kang Xi, draken decor, haarlijn. Wanli-stijl, 19e eeuw, haarlijn. Afmeting...
Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met craquele glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japans porseleinen bloempot met landschap decor. Met bodemmerk + teken. Afmeting: 19 x ø 27 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloesemtak decor. Eén vaas randschade, dekselvaas goed. Afmeting: 27 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Imari, tuin/goud decor, goed. Imari, floraal decor, twee chips. Familie Rose vazen decor, 19e eeuw, goed. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In ...
Vijf antieke Chinees porseleinen Familie Rose nagerecht/dessert borden met floraal/goud decor. Circa 1800. Eén bordje haarlijn, enkele minimale randschilfers. Afmeting: ø 16,3 cm. In redelijk/goede s...
Chinees porseleinen Quan Yin met crackle ware glazuur. Gemerkt op rug. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren en floraal decor. Afmeting: 19 x Ø 9 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen Quan Yin Blanc de Chine figuren. Enkele vingers beschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinese Yixing trekpotten met bloesemtakken decor. Bij deksels binnenrand beschadigd. Afmeting: ø 8 - ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met landschap decor + tekst. Bodemmerk. Met houtgestoken console. Afmeting: H 34 x ø 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén maal republiek. Eén maal Kantonees. Afmeting: 15,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier Chinese Yixing trekpotten. Divers. Drie met bodemmerk. Afmeting: 12 - 17 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese vazen met polychrome vechtende figuren decor. Bodemmerk. Eén beschadigd, ander goed. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse of Chinees porseleinen vaas met zotjes in landschap decor. Met bodemmerk, konijn. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 21 x ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Twee bloempotjes, één haarscheur. Eén vaas met figuren in landschap decor, vier tekens, randschade. Afmeting: 8 - 16 cm. In redelijke staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Queng Lung, landschap. 1x Tuin decor, haarscheur. 3x Landschappen decor, circa 1900. Afmeting: ø 12 - 19,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke Japans porseleinen pijpvazen (10x). Onder andere: Imari, Kutani. 19e Eeuw. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met craquelé glazuur en gecontourneerde omranding. Afmeting: 6 x ø 19,3 cm. In goede staat.
Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met haven/schepen/figuren en goud decor. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 22,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met zwart glazuur en floraal decor. 6,2x14.7Ø
Drie 18e eeuwse Chinese porseleinen borden met tuin decor. Alle chips en één haarlijn. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Acht maal diverse oude Chinese jade voorwerpen. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse blauwe Imari porseleinen kraagvazen met floraal decor. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinese voorwerpen/floraal decor. Vier tekens bodemmerk. Restauratie. Afmeting: H 29 cm. In matige staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met mangaankleurige florale decors. Bestaande uit: Vijf schotels, één schotel haarlijn. Vier kopjes, één kopje haarlijn. Afmeting: 3,5 x Ø 9 cm. In redel...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met vogel/floraal decor. Twee borden haarlijnen. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: Gecontourneerd, floraal, goed. Ronde ranken, chips. Tuin decor, goed. Tuin decor bamboe, goed. Tuin decor bamboe, twee chips. Tu...
Grote Chinees porseleinen waterbloemen pot met draken/floraal decor. Zes-tekens bodemmerk. Gerestaureerd met metalen krammen. Afmeting: H 14 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinese roodlak houten dekseldoos met floraal snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 20 x ø 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melk en bloed vaas. Met gevogelte in bos/Foo-honden koppen decor. Beschadigd. Afmeting: H 30 x ø 11 cm. In matige staat.
Kleine 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/vruchten decor. Bodemmerk. Afmeting: 8 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten met rode Foo-honden + tekst + één bodemmerk. Chip tuit. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen kom met goud-bruin iriserend glazuur. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 9,5 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met Lange Lijs en vogels op tak decor. Eén vaas haarlijn. Eén deksel niet origineel. Afmeting: H 27 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Melk en bloed/floraal. Beide kopjes haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Eén maal Kang Xi kom, floraal decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijn. Eén maal Kang Xi vaas, figuren in coulissen decor, vier-tekens bodemmerk, haarlijnen...
Chinees geglazuurde terracotta kom met blauw verlopen glazuur. Sung-stijl. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor. Chipje tuit. Afmeting: 10,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.