Antieke Japanse/Chinese kopergeslagen bloemenzuil met cachépot. Voorzien van floraal/vogels en tekens decor. Afmeting: H 75 x ø 26 cm. In goede staat.
Vier miniatuur cloisonne dekselvaasjes. China/Japan. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese glazen lampenvoet met meanderende goud beschildering en houtgestoken voet. Circa 1930. Afmeting: H 86 x ø 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen vazen met floraal cloisonne. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x ø 12 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met rondom tekst en blauw-wit, floraal. Afmeting: H 35 x ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwarte kom van bisquit porselein. Met diverse Empire voorstellingen. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met craquelé celadon glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 12 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kraagvaas met bruine glazuur en geetst decor van vlinders en bloemen. 29x14cm in goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met salamanders en craquelé celadon glazuur. Afmeting: 10 x 11,5 x 11,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: 2x Octagonale Queng Lung borden, 1x grote kom, 1x vaasje met bloem decor, 3x kopjes + 1x schotel. Diverse beschadigingen. Afmeting: 4 - 21,5 cm. In...
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren decor en vier tekens bodemmerk en landschap centraal. Chips rand. Afmeting: 6,8 x ø 19,2 cm. In redelijk/goede staat.
Perzik-vormige Chinees porseleinen schaal met geel glazuur, floraal/vlinder/goud decor. Binnenin voorzien van groen glazuur met bodemmerk. Afmeting: 9 x 24,3 x 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw-witte vaas met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijner kop en schotels met floraal/vogel decor. Drie kopjes haarlijnen, schotels goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotels met haven/pagode decor. Octagonaal. Afmeting: 30 - 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met Chinese godheden decor. Afmeting: 25 x ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen gemberpot met zee-gezicht decor. Afmeting: 18 x ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinese zes-kantige porseleinen vaas met figuren decor rondom. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 10 x 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met Foo-honden koppen en bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen octagonale trekpot met floraal decor. Chipje tuit. Afmeting: 10,5 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 9,5 x 13,5 x 9 cm. In goede staat.
Vier delen oud Chinees porselein. Bestaande uit: Gemerkt trekpotje, tuit beschadigd. Pijpvaas met gele glazuur, chip. Pijpvaas met blauw glazuur. Pelgrimsfles met celadon glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Oude Chinees porseleinen kom met paarden decor + craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 5,3 x ø 13,7 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese porseleinen kommen. Eén maal kraanvogels in de wolken. Eén maal tuin decor, chips, Chinees. Eén maal Imari, tuin decor, geschulpt. Afmeting: ø 10,5 - 15,5 cm. In redelijk/...
Oude Chinees porseleinen beker met geisha's in interieur decor. Bodemmerk. Afmeting: 10,5 x ø 10 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén grote schotel. Eén gemberpot. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met ribbels, landschap/pagodes decor. Chips deksel. Afmeting: 11,5 17,5 x ø 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met vogel decor en bodemmerk. Afmeting: 9 x 14 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Trekpotje, 18e eeuw, peterselie decor, chip deksel. Kang Xi dekselvaasje, beschadigd. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijke staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon knobbelvaasje + twee kopjes met landschap/figuren/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 - 16,3 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadon craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 21,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Twee Chinees porseleinen gemberpotten met Familie Rose decor, floraal en figuren. Afmeting: ø 10 - ø 13 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot in vruchtvorm. Twee-kleurig, groen/rood. Chip deksel. Afmeting: 10 x 21 x 11 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen penselenpot. Man in landschap lokt kikker decor. Met bodemmerk. Afmeting: 12,8 x ø 10,7 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bewerkte bronzen kraantjeskan met drakenkopkraan en gegraveerde paradijsvogels in de wolken. Geen deksel. Afmeting: 42 x 46 x 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met geisha in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 28,3 cm. In goede staat.
Gelobte Chinees porseleinen pijpvaas met celadon glazuur. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met draken decor in de wolken. Afmeting: 29 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas met oren (olifanten). Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen bordjes met floraal decor. Circa 1800. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.
Drie antieke blauw-witte Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Kang Xi + Queng Lung. Enkele chips. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met mandarijn-eenden en waterlelie decor. Met tekst + bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale randchips. Eén bord haarlijn bodem. Afmeting: ø 23 - ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met zwart glazuur. Met binnenin drie dieren voorstellingen. Afmeting: 6 x ø 11,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels/rots/bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 20,3 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Nederlandse keramieken Cornelis Pronk borden met Chinese decors. Eén haarlijn. Afmeting: ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met floraal/goud decor. Enkele minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder/bloemen decor. Afmeting: H 46,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Twee blauw-witte Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 22 x ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee maal China/Japan. Eén grote 18e eeuwse Chinese schotel, Imari, chip. Eén Japanse Arita schotel, gelijmd. Afmeting: ø 28 - 33 cm. In redelijk/matige staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekselpot met Chinese voorwerpen decor. Eén maal Kang Xi gemerkt bord met figuren decor. Afmeting: 13 x ø 9,5 cm. / 3 x ø 19,8 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen Familie Verte bord met Kang Xi bodemmerk. Figuren decor bij Chinees gebouw. Afmeting: ø 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen koektrommels met Imari decor. Echter Duitsland. Gemerkt. Circa 1920. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur, draken/bloemen decor. Bodemmerk. Afmeting: H 54 x ø 35 cm. In goede staat.
Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...
Chinees porseleinen drakenschaaltje met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.
Chinese terracotta geglazuurde zwarte kom met binnenin Foo-hond decor. Afmeting: 5,5 x ø 15,3 cm. In goede staat.
Drie Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschap + floraal. 20e Eeuw. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 18 x B 29,5 cm. In goede staat.
Vier Japanse houtsnedes. Gesigneerd. 20e Eeuw. Landschappen + floraal. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Set van twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschappen/vazen decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 4,5 x ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpotten. Floraal/landschap decor. Beide beschadigd. Afmeting: Ø 10 - Ø 13 cm. In matige staat.
Chinese bronzen boeddha op troon. Geen merktekens. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Uit hoorn gesneden Chinese vaas. Kraanvogel op rots met boom. Afmeting: 14 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met floraal decor. Afmeting: H 25 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse theepot met figuren decor, chip tuit. 19e Eeuwse theepot met groen glazuur en goudrand. Knobbelvaasje met craquele glazuur, bodemmerk. Afmeting:...
Houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 x ø 32 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse/Chinese vaas met Foo-honden, kraanvogels en bloesemtakken decor. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke Chinese kopergeslagen trekpot met rosette. Circa 1900. Afmeting: 12 x 13 x ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse/Chinese bloempot met kraanvogels en bodemmerk. Afmeting: 18 x ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met blauwe glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 17 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén schotel haarlijn. Afmeting: ø 13,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...
Chinese jade boeddha met scepter op houten console. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen penselenpot met uitneembare messing binnenbak. Decor met bloesem, krab en vogel. Meiji periode. 19e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen octagonale dekselpot met koperen montuur. Vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees eierschaal porseleinen Familie Rose tafellamp met tuin/vogel/tekst decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x 12 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. 21e Eeuw. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.