44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

3x Chinese kop+schotel 7260
3x Chinese kop+schotel

325 EUR

Antieke Japanse of Chinese vaas 7338
Antieke Japanse of Chinese vaas

325 EUR

Prachtige antieke Chinese hocker 7375
Prachtige antieke Chinese hocker

325 EUR

Familie Rose vaas 7391
Familie Rose vaas

325 EUR

Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver 7021
Chinees imarie 18e porseleinen trekpotje met zilver

300 EUR

3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose 7023
3x 18e Eeuws Chinees Familie Rose

300 EUR

5x Chinese borden 7028
5x Chinese borden

300 EUR

Chinese drakenkom 7059
Chinese drakenkom

300 EUR

Aparte Chinese vaas 7096
Aparte Chinese vaas

300 EUR

Chinese kom 7126
Chinese kom

300 EUR

Chinese Familie Verte vaas 7143
Chinese Familie Verte vaas

300 EUR

Antieke Chinese waaier in lijst 7151
Antieke Chinese waaier in lijst

300 EUR

Chinees drakenbord 7174
Chinees drakenbord

300 EUR

Chinese bloempot 7200
Chinese bloempot

300 EUR

Chinese Sung-stijl kom 7232
Chinese Sung-stijl kom

300 EUR

Chinese Familie Verte drakenvaas 7234
Chinese Familie Verte drakenvaas

300 EUR

2x Chinese Wanli borden 7268
2x Chinese Wanli borden

300 EUR

Chinese knobbelvaas 7270
Chinese knobbelvaas

300 EUR

2x Antieke Chinese rolvazen 7301
2x Antieke Chinese rolvazen

300 EUR

5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden 7316
5x 18e Eeuwse Chinese Imari borden

300 EUR

Tibetaanse bronzen Vajra 7345
Tibetaanse bronzen Vajra

300 EUR

2x Kang Xi borden ø 28,3 cm. 7349
2x Kang Xi borden ø 28,3 cm.

300 EUR

6x Kop+schotels (Chinees/Japans?) 7365
6x Kop+schotels (Chinees/Japans?)

300 EUR

Bronzen plaquette 7371
Bronzen plaquette

300 EUR

6x Chinese borden (3sets van 2 st.) 7403
6x Chinese borden (3sets van 2 st.)

300 EUR

6x Chinese borden 7415
6x Chinese borden

300 EUR

3x Chinese zalfpotjes 7439
3x Chinese zalfpotjes

300 EUR

2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten 7441
2x Grote 18e - 19e eeuwse Chinese voorraadpotten

300 EUR

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw 7513
Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw

300 EUR

Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm. 7009
Chinese Kang Xi schotel Ø 27,1 cm.

275 EUR

Chinese pijpvaas + sokkel 7043
Chinese pijpvaas + sokkel

275 EUR

17e Eeuws Chinees Wanli bord ø 21 cm. 7055
17e Eeuws Chinees Wanli bord ø 21 cm.

275 EUR

2x Chinese kommen 7079
2x Chinese kommen

275 EUR

3x 18e Eeuws Chinees porselein 7240
3x 18e Eeuws Chinees porselein

275 EUR

Chinese draken vaas 7264
Chinese draken vaas

275 EUR

Chinese kom 7277
Chinese kom

275 EUR

3x Chinese borden 7411
3x Chinese borden

275 EUR

Antieke Chinese vaas 7432
Antieke Chinese vaas

275 EUR

5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes 7005
5x 18e Eeuwse Kang Xi bordjes

250 EUR

Chinese Familie Rose kom 7056
Chinese Familie Rose kom

250 EUR

Chinese schenkkan 7062
Chinese schenkkan

250 EUR

2x Chinees porselein 7163
2x Chinees porselein

250 EUR

Chinese terracotta kom 7170
Chinese terracotta kom

250 EUR

Chinese bolvaas 7184
Chinese bolvaas

250 EUR

2x Grote Imari schalen 7203
2x Grote Imari schalen

250 EUR

Chinese blauwe kom 7289
Chinese blauwe kom

250 EUR

Chinese blauwe kom 7299
Chinese blauwe kom

250 EUR

5x Chinees porselein 7324
5x Chinees porselein

250 EUR