Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x 18e Eeuwse Chinese borden 7013
6x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese borden 7074
2x Chinese borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7135
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas 7147
Grote Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 7155
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte vaas 7235
Chinese Familie Verte vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen cup 7280
Chinees porseleinen cup

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 7424
Chinese boeddha

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
8x 18e Eeuwse Chinese borden 7435
8x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
6x Chinese borden, Queng Lung 7010
6x Chinese borden, Queng Lung

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse Chinese schotels 7025
5x 18e Eeuwse Chinese schotels

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7061
2x Chinese kopjes

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 7080
3x Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Chinese celadon kom 7197
Chinese celadon kom

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Antiek Chinees porselein 7393
3x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
8x Chinese borden 7413
8x Chinese borden

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw 7443
Lot Chinese kop en schotels, 18e eeuw

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
8x Chinese kop + schotels 7004
8x Chinese kop + schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese drakenschotel ø 44,5 cm. 7029
Chinese drakenschotel ø 44,5 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Chinese schotels 7050
2x Chinese schotels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom 7073
Chinese Familie Rose kom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas van hoorn 7177
Chinese vaas van hoorn

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2x Chinese dekselvazen 7265
2x Chinese dekselvazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet 7404
Chinese Blanc de Chine cup op hoge voet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Chinese werken 7445
4x Chinese werken

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kang Xi kom 7003
Kang Xi kom

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Chinese schaal 7111
Oude Chinese schaal

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijner porselein 7113
Lot Chinees capucijner porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7282
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese schaal met lotus bloem 7296
Chinese schaal met lotus bloem

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
8x Chinees porselein 7310
8x Chinees porselein

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude Chinese theeglazuur vaas 7475
Oude Chinese theeglazuur vaas

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 7512
12x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese vaas rood glazuur 7019
Chinese vaas rood glazuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4 Delen Oud Chinees porselein 7125
4 Delen Oud Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese schaal 7196
Chinese schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Imari schotel ø 66 cm. 7221
Grote Imari schotel ø 66 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Porseleinen cloisonne bord 7236
Porseleinen cloisonne bord

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Witte Chinese schaal 7241
Witte Chinese schaal

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen 7257
2x Antieke Japanse Satsuma tafellampen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 7263
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Chinese trekpotten 7295
2x Chinese trekpotten

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen wierookbrander 7376
Bronzen wierookbrander

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm. 7024
Grote Chinese Familie Rose schotel ø 34,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Antieke Chinese rolvaas, 1900 7076
Antieke Chinese rolvaas, 1900

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vierkante vaas 7106
Chinese vierkante vaas

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel 7144
Chinese Familie Verte schotel

Resultaat:

325 EUR