Drie delen antiek Chinees porselein. Twee 19e eeuwse dekselpotten met landschappen decor, één chip deksel onderrand. Eén pijpvaasje met Chinese karikaturen. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Grote Chinese celadon porseleinen schaal in bloem decor. Afmeting: H 6,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose zalfpotjes met diverse figuren decors. Afmeting: Ø 8 - Ø 9 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met tuin/goud decor. Enkele minimale chips + één haarlijn. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Acht delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Meiping vaas, 2x Kantonese schotels, Kantonees kopje + vaasje, 2x borden met groen glazuur en bodemmerk, Kantonese vaas. Afmeting: 6 - 21 cm. In ...
Antiek Chinees porseleinen opengewerkte rolvaas met vazen decor + tekst. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 28 x ø 12,3 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Theebus, goed. Vaas, chip bodemrand. Hoge beker met zilveren bewerkte voet/bovenrand, haarlijn. Afmeting: 10 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met blauw glazuur, met krijger/floraal en goud decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met rode matte glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Twee kop + schotels + vijf kopjes Familie Rose. Enkele beschadigingen. Afmeting: 6,5 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden, met landschap + floraal decor, b...
Antiek Chinees roodlak beschilderd paneel in lijst. Met goud decor, pagode en figuren. 19e Eeuw. Afmeting: H 38 x B 57 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen octagonale kopjes met peterselie decor. Vier-tekens bodemmerk. Eén randschade. Afmeting: 5 x ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels en celadon glazuur. Afmeting: H 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Twee gemberpotten, vaas met prunus decor (bodemmerk), twee kopjes (één haarlijn), capucijner schotel, schenkkan zonder deksel. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/go...
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal snijwerk en marmeren blad. Afmeting: H 52 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Chinese waaier met lotusbloem en vlinder decor. Tekst + gesigneerd. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 51 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Oude Chinees porseleinen celadon vaas met gelijmde messing onderrand en bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In redelijke staat.
Fijn gedecoreerd Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha's in Chinees interieur/landschap/goud decor. Afmeting: ø 22,2 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/krabben decor. Alle borden haarlijnen + chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.