Twee grote Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotels. 19e Eeuw. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 32 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met draken in wolken decor. Met gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7 x ø 44,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees antieke porseleinen lachende boeddha met bodemmerken en Familie Rose decor. Afmeting: 29 x 27 x 15 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose borden met tuindecor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Drie gave 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/bamboe decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood glazuur en 6 bodem tekens 27x13Ø in goede staat.
Grote Chinees porseleinen trompetvormige vaas met geel glazuur, floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 33,5 x ø 19,5 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Lot divers Chinees porselein. Onder andere: Borden, napjes, dekseldoos, schaaltje, kommetje. Zes delen heel, zes delen beschadigd. Afmeting: 5,5 - 22 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung octagonale borden met pagodes in landschap decor. Eén haarlijn, één chip. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse Chinees porseleinen Wanli borden. Beiden beschadigd. Afmeting: ø 21 - 21,5 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschap decor. Eén chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vaas, floraal decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 27,1 cm. In goede staat.
Negen maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuws koekoek-bord, beschadigd. Drie kop + schotels, 18e eeuw, Kang Xi met aalscholvers en gele konijnen, twee kopjes gelijmd, bij schotels is e...
Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, koekoek in het huisje. Afmeting: Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi bordjes met floraal decor, gecontourneerde omranding en bodemmerk. Enkele minimale randglazuurschilfers. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Grote Kang Xi porseleinen kom met bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 10,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote zeldzame 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met decor van draken, vleermuizen, paradijsvogel, karaktertekens, pioenrozen, wolken en goud decor. Onderkant is versierd met b...