Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Figuren in park
Resultaat: 130 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen
Resultaat: 120 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Oskar Buker, Duits landschap
Resultaat: 120 EUR

Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

F. Berlingieri, Dame met bloemen
Resultaat: 110 EUR

Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa
Resultaat: 110 EUR

A. Gouwens of Geusens. Circa 1920. Belgische School. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.

Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding
Resultaat: 110 EUR

Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Resultaat: 110 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Huis bij zandpad
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1950. Huis bij zandpad. Olieverf op karton. Afmeting: H 26,5 x B 32,5 cm. In goede staat.

Monogram H.K, Kubistisch portret
Resultaat: 110 EUR

Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.

Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen
Resultaat: 100 EUR

Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 100 EUR

Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal
Resultaat: 100 EUR

Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

M. Mouly, Zeilboot op zee
Resultaat: 100 EUR

M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.

P.P. Schiedges, Landschap met ven
Resultaat: 100 EUR

P.P. Schiedges. Landschap met ven en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.

Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht
Resultaat: 100 EUR

C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.

J. Mels, Huizen tussen bomen
Resultaat: 100 EUR

Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boten op volle zee
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.

C. Westerik, Twee kussende personen
Resultaat: 100 EUR

Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

Merida, Surrealistische voorstelling
Resultaat: 100 EUR

Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.