P. Pulm 1882-1960 Dusseldorfer schule strandjutter op strand olieverf op linnen 40x50 cm in goede staat.
C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Germen Grobe. 1857 - 1938. Duitse School. Vissersboten op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Gio Fattanni? Pastel op papier. Voorstellend Italiaans dorp. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Ets van Max Liebermann. 1847 - 1935. Duitse School. Reitknecht und Pferd. Ets op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Riviergezicht met dorp en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jung. Duitse School. Circa 1900. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In redelijk/goede staat.
Tromphe L'oeil. Jezus portret. 18e Eeuw of ouder. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 84 x B 84 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1860 - 1922. Zandpad met wandelaar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 36 cm. In goede staat.
Paulette Chanet 1952- vaas met gele rozen olieverf op linnen op paneel (maroufle) 60x50 cm in goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met boer en korenschoven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 24 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
H. Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht bij Katwijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.