Meisjes portret omstreeks 1900, ongesigneerd olieverf op linnen, 60x50 cm in redelijke staat.
W. Kerlingen. 21e Eeuw. Stilleven met fruit. Naar oud voorbeeld. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
M. Gillee? Circa 1920. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 65 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling Trant, naar Marc Chagall. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Tromphe L'oeil Moreajeff. Tweede helft 20e eeuw. Geschilderd gemarmerd paneel met geschilderde lijst en Escher-achtig gezicht verwerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 36 cm. In goede staat.
Roeland Koning. 1898 - 1985. Scheveningse vissersvrouw. Linosnede op papier. Afmeting: H 52 x B 32 cm. In goede staat.
Twee gelimiteerde lithografieën met speelkaarten + tekening met clowns en speelkaart verso. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 - 72 cm. In goede staat.
Anton Smeerdijk. 1885 - 1965. Landweggetje November-dag bij Kortenhoef. Olieverf op linnen. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Perzisch schilderij op zijde. 20e Eeuw. Hofhouding in landschap. Gouache op zijde. Afmeting: H 118 x B 86 cm. In goede staat.
Soest. 20e Eeuw. Wintergezicht met knotwilgen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Kagie. 1907 - 1991. Houtsnede paneel van Hollandse gracht Amsterdam. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met Latijnse teksten en wapens. Cera Fusa, Basere sculpt. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
Twee maal ets van Jan van Rijsewijk. 1954 - . Landschappen. Eén maal patriciers. Eén maal blokmolen. Etsen op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Geoffrey Keast, 1997. Engelse School. Nestelende vogel. Titel: Rockfase. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Maja. Slapende vrouw. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
W. Zwart. Circa 1930. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen op paneel, marouflé. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling, 1998. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.
J. Maris. 19e Eeuw. Zuid Europese dame. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.
H. Paskamp. 1981. Duits landschap met meanderende beek. Lichtenau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jos Francois. Gracht Amsterdam. Circa 1920. Kleurenlitho op papier. Afmeting: H 57 x B 46 cm. In goede staat.
M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.
Anna Elizabeth Angermann. 1921. Lithografie. Fruitbomen oogst. Lithografie op papier. Afmeting: H 28 x B 37 cm. In goede staat.
Eduardo Guerra, Cuba 1967. La Habana 1995. Nr. 6/35. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 32 x B 26 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Duits landschap met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.