44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Paulette Chanet, Stilleven gele rozen 1139
Paulette Chanet, Stilleven gele rozen
Startprijs 300 EUR
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven 1140
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Startprijs 100 EUR
J. Mels, Zuid-Hollands landschap 1141
J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
H. Daniels, Straatgezicht bij Katwijk 1143
H. Daniels, Straatgezicht bij Katwijk
Startprijs 260 EUR
G. Krol, Verso achter vliegveld 1144
G. Krol, Verso achter vliegveld
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur 1145
Ongesigneerd? 17e Eeuws interieur
Startprijs 250 EUR
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc. 1146
J.H. Coster, Stilleven met fruit etc.
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1147
Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Startprijs 150 EUR
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1149
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR
Reliëf Willem Hopman 1150
Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR
P.H. Topalski, Portret Joodse man met gouden penning 1151
P.H. Topalski, Portret Joodse man met gouden penning
Startprijs 200 EUR
2x H. Bogman, Landschappen 1155
2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR
H. Schut, Landschap 1156
H. Schut, Landschap

200 EUR

Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires 1157
Mario Pedro Arata, Huizen tussen de bomen bij Buenos Aires
Startprijs 40 EUR
2x Mario Pedro Arata, Divers 1158
2x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 80 EUR
3x Mario Pedro Arata, Divers 1159
3x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 40 EUR
D. Wiggers, Panoramisch landschap 1161
D. Wiggers, Panoramisch landschap

350 EUR

Herman Moerkerk, Man met wandelstok 1163
Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR
J. Berg, Zeeuws meisje 1168
J. Berg, Zeeuws meisje
Startprijs 400 EUR
H. te Lintelo, Landschap met fietsers 1169
H. te Lintelo, Landschap met fietsers

50 EUR

P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen 1172
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen
Startprijs 300 EUR
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer 1173
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer
Startprijs 300 EUR
A. van Kooten, Indonesische vrouw met parasol 1174
A. van Kooten, Indonesische vrouw met parasol
Startprijs 200 EUR
4x Antieke gravures 1177
4x Antieke gravures

80 EUR

Ongesigneerd, Duits landschap 1179
Ongesigneerd, Duits landschap
Startprijs 400 EUR
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je 1180
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je

80 EUR

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden 1184
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster 1186
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster

350 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter 1188
Onduidelijk gesigneerd, Riviergezicht met Romeinse brug en ruiter
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Twee rennende figuren in Romeinse kledij 1192
Ongesigneerd, Twee rennende figuren in Romeinse kledij
Startprijs 400 EUR
Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest 1193
Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest

200 EUR

Willem Witjens, Gezicht op boerderij 1194
Willem Witjens, Gezicht op boerderij
Startprijs 300 EUR
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1195
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren 1196
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren
Startprijs 300 EUR
H. Castrup, Surrealistisch 1198
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

80 EUR

Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

100 EUR

José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1202
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats
Startprijs 150 EUR
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888 1204
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888
Startprijs 290 EUR
Keith Haring, Mannetje 1205
Keith Haring, Mannetje
Startprijs 300 EUR
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

250 EUR

G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1207
G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Startprijs 100 EUR
17e Eeuws schilderij, Boten op zee 1208
17e Eeuws schilderij, Boten op zee
Startprijs 950 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1209
K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug 1210
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd., Balinese danseres 1212
Ongesigneerd., Balinese danseres
Startprijs 750 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Ongesigneerd, Duits landschap met huis 1214
Ongesigneerd, Duits landschap met huis
Startprijs 40 EUR
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap 1215
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster 1216
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1218
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR
H. Thomas?, Meisjes in landschap 1219
H. Thomas?, Meisjes in landschap
Startprijs 250 EUR
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas 1220
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas
Startprijs 80 EUR
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1221
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 180 EUR
W. Sewohl, Berlin unter der Linden 1222
W. Sewohl, Berlin unter der Linden

90 EUR

Asger Jorn, Figuren compositie 1224
Asger Jorn, Figuren compositie

325 EUR

Affandie, Kemphanen 1225
Affandie, Kemphanen

200 EUR

P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1226
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands fregat 1227
Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

500 EUR

Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

80 EUR

Ongesigneerd, Boer in interieur 1233
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 100 EUR
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels 1235
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels

90 EUR

A. Gerhard, Westertoren Amsterdam 1237
A. Gerhard, Westertoren Amsterdam
Startprijs 90 EUR
Asger Jorn, Stranger in village 1244
Asger Jorn, Stranger in village

325 EUR

Ans du Chien?, St. Bernard honden 1246
Ans du Chien?, St. Bernard honden
Startprijs 80 EUR
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

160 EUR

Henk Schuring, Abstracte compositie 1248
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR
Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten 1250
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten
Startprijs 80 EUR
3x Oude Franse affiches 1251
3x Oude Franse affiches

60 EUR

G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1252
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 150 EUR
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië 1253
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië

425 EUR

Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1255
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading

300 EUR

P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug 1258
P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 300 EUR
J.H.W. Kesseler, Boereninterieur 1260
J.H.W. Kesseler, Boereninterieur
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1261
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren 1262
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1267
Onduid.gesign., Hollandse ijspret

250 EUR

2x Antieke gravures 1268
2x Antieke gravures
Startprijs 60 EUR
Russisch ikoon, 1850 1269
Russisch ikoon, 1850
Startprijs 500 EUR
Russisch ikoon, 1850 1270
Russisch ikoon, 1850
Startprijs 650 EUR
Russisch ikoon 1271
Russisch ikoon
Startprijs 650 EUR
Russisch ikoon, 1880 1272
Russisch ikoon, 1880
Startprijs 350 EUR
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt 1273
John Bevort, Amsterdamse bloemenmarkt
Startprijs 280 EUR
Jan Kagie, Hollandse gracht Amsterdam 1275
Jan Kagie, Hollandse gracht Amsterdam
Startprijs 60 EUR
H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken 1277
H.J. Nijland, Brabantse boeren keuken

50 EUR

van Santen? Hollands havengezicht 1282
van Santen? Hollands havengezicht

225 EUR

B. Notenboom, Kitten 1283
B. Notenboom, Kitten
Startprijs 150 EUR
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht 1284
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht

100 EUR

L. Scheen, S.S. Rotterdam 1285
L. Scheen, S.S. Rotterdam

150 EUR

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1287
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR
W. Rauber, Paarden 1288
W. Rauber, Paarden

150 EUR

Soest, Wintergezicht met knotwilgen 1289
Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 60 EUR
Burnet, Vrouwen op terras 1291
Burnet, Vrouwen op terras

50 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1292
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage

80 EUR