Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Burssens, Twee torso's 1390
Jan Burssens, Twee torso's

Resultaat:

300 EUR

Piet Klaase, Stal met koeien 1387
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1384
Chinees rolschilderij, Figuur met kind

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand 1376
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1373
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
18e Eeuwse handingekleurde gravure 1370
18e Eeuwse handingekleurde gravure

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

80 EUR

Tederkanga, Straat met auto's 1364
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster 1361
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1350
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

3x Oude Chinese werken op zijde 1347
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 30 EUR
Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding 1344
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding

Resultaat:

90 EUR

M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel 1341
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1333
H. Euverman, 2x Naakt compositie

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven 1327
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1321
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR
Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

R. Koning, Vrouw bij vissersboot 1310
R. Koning, Vrouw bij vissersboot
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1307
5x C. Wibaut, 5x Schetsen

Resultaat:

40 EUR

A. Smeerdijk, Landweggetje 1304
A. Smeerdijk, Landweggetje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1301
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1293
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B. Fitz, Oosterse dame met waaier 1290
B. Fitz, Oosterse dame met waaier

Resultaat:

90 EUR

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond 1287
Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Startprijs 200 EUR
Verkocht
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht 1284
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1278
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen

Resultaat:

50 EUR

Russisch ikoon, 1850 1270
Russisch ikoon, 1850
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1267
Onduid.gesign., Hollandse ijspret

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

Resultaat:

80 EUR

H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1261
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR
P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug 1258
P. de Regt, Riviergezicht met ophaalbrug
Startprijs 300 EUR
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten 1250
B. v.d. Sloot, Dorpsgezichten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Asger Jorn, Stranger in village 1244
Asger Jorn, Stranger in village

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

Resultaat:

80 EUR

Ongesigneerd, Hollands fregat 1227
Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Asger Jorn, Figuren compositie 1224
Asger Jorn, Figuren compositie

Resultaat:

325 EUR

J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1221
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 180 EUR
Jean Leon, Dame met hoed 1218
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR
G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1207
G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Startprijs 100 EUR
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888 1204
H. Hermann, Figuren op kade Amsterdam 1888
Startprijs 290 EUR
Verkocht
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

100 EUR

H. Castrup, Surrealistisch 1198
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1195
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart 1187
A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart

Resultaat:

250 EUR

G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden 1184
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht 1181
Onduid. gesig., Havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam 1178
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht  met trekschuit en molens 1167
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.E. Roodenburg, Stadsgezicht Den Haag 1164
H.E. Roodenburg, Stadsgezicht Den Haag

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Panoramisch landschap 1161
D. Wiggers, Panoramisch landschap

Resultaat:

350 EUR

2x Mario Pedro Arata, Divers 1158
2x Mario Pedro Arata, Divers
Startprijs 80 EUR
2x H. Bogman, Landschappen 1155
2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR
Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1147
Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Startprijs 150 EUR
G. Krol, Verso achter vliegveld 1144
G. Krol, Verso achter vliegveld
Startprijs 80 EUR
J. Mels, Zuid-Hollands landschap 1141
J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1138
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Startprijs 100 EUR
J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten 1135
J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Startprijs 400 EUR
Verkocht
P. Durieux, Branding 1132
P. Durieux, Branding

Resultaat:

60 EUR

German Grobe, Vissersboten op volle zee 1124
German Grobe, Vissersboten op volle zee
Startprijs 650 EUR
P. Pulm, Strand met schelpenvisser 1121
P. Pulm, Strand met schelpenvisser
Startprijs 300 EUR
J. Mankes, Melkende boerin 1118
J. Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Jan Hoowij, Zigeunermeisje 1115
Jan Hoowij, Zigeunermeisje

Resultaat:

180 EUR

W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers 1112
W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startprijs 800 EUR
Eugene Brands, De eenhoorn 1104
Eugene Brands, De eenhoorn
Startprijs 200 EUR
P.P. Schiedges, Platbodem op zee 1101
P.P. Schiedges, Platbodem op zee
Startprijs 300 EUR
A. Verleur, Landschap met windmolen 1098
A. Verleur, Landschap met windmolen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen 1095
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1084
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

225 EUR

Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1081
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht 1078
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

100 EUR

E. Lermer, Kosmische Prägung 1075
E. Lermer, Kosmische Prägung
Startprijs 320 EUR
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1072
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem
Startprijs 800 EUR
Evert Rabbers, Geit aan de lijn 1064
Evert Rabbers, Geit aan de lijn
Startprijs 350 EUR
Steendruk? Jacques de Gheyn II 1061
Steendruk? Jacques de Gheyn II
Startprijs 100 EUR
M. Horix, Zeeuwse meisjes 1058
M. Horix, Zeeuwse meisjes
Startprijs 850 EUR
Verkocht
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw 1055
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. van Delden, Haven Rotterdam 1052
J. van Delden, Haven Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee 1041
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1038
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1035
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
Verkocht
V. Bauffe, Koeien in polder 1032
V. Bauffe, Koeien in polder

Resultaat:

900 EUR

K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos 1029
K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1021
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat:

700 EUR

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1015
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Startprijs 600 EUR
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen 1012
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat:

900 EUR