Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x R. Faber, Kalkoen/Landschap 1311
2x R. Faber, Kalkoen/Landschap
Startprijs 80 EUR
Ru van Rossum,  De start 1331
Ru van Rossum, De start
Startprijs 80 EUR
Kuswandhi, The Bay 1362
Kuswandhi, The Bay
Startprijs 80 EUR
4x Aad v.d. Bos, Divers 1404
4x Aad v.d. Bos, Divers
Startprijs 80 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1412
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 80 EUR
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger 1422
G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Startprijs 80 EUR
A. Gerhard, Westertoren Amsterdam 1237
A. Gerhard, Westertoren Amsterdam
Startprijs 90 EUR
F. Nicot, Marokkaanse markt 1034
F. Nicot, Marokkaanse markt
Startprijs 100 EUR
Steendruk? Jacques de Gheyn II 1061
Steendruk? Jacques de Gheyn II
Startprijs 100 EUR
A. Verleur, Landschap met windmolen 1098
A. Verleur, Landschap met windmolen
Startprijs 100 EUR
Eugene Brands, Geel gezicht 1105
Eugene Brands, Geel gezicht
Startprijs 100 EUR
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap 1111
Onduid. K. de Heuss, Bruggetje in glooiend landschap
Startprijs 100 EUR
Jan Wingen, Landschap met korenschoven 1119
Jan Wingen, Landschap met korenschoven
Startprijs 100 EUR
R. Rosier, Hollands riviergezicht 1123
R. Rosier, Hollands riviergezicht
Startprijs 100 EUR
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis 1131
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startprijs 100 EUR
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar 1138
P.P. Schiedges, Zandpad met wandelaar
Startprijs 100 EUR
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven 1140
A. Verleur, Landschap met boer en korenschoven
Startprijs 100 EUR
J. Mels, Zuid-Hollands landschap 1141
J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startprijs 100 EUR
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1149
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR
W. Westerop, Hondenportret 1200
W. Westerop, Hondenportret
Startprijs 100 EUR
G. Heymans, Duits paar met witte wijn 1207
G. Heymans, Duits paar met witte wijn
Startprijs 100 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1209
K. Heynsius, Strandjutter
Startprijs 100 EUR
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1226
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands fregat 1227
Ongesigneerd, Hollands fregat
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Boer in interieur 1233
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startprijs 100 EUR
Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
3x Patrick Nagel 1389
3x Patrick Nagel
Startprijs 100 EUR
Russische School, Oude vrouw op stoel 1411
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 100 EUR
Schenkelaars, Musicerende figuur 1349
Schenkelaars, Musicerende figuur
Startprijs 120 EUR
Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
H. Korteling, Stilleven met appelketel 1047
H. Korteling, Stilleven met appelketel
Startprijs 150 EUR
J.H. Maris, Portret Sijtje Morris 1079
J.H. Maris, Portret Sijtje Morris
Startprijs 150 EUR
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw 1087
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startprijs 150 EUR
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars 1120
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Arabische man met tulband 1147
Ongesigneerd, Arabische man met tulband
Startprijs 150 EUR
Reliëf Willem Hopman 1150
Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats 1202
José Font Sellabona, Spaanse kustplaats
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug 1210
Ongesigneerd, Riviergezicht met brug
Startprijs 150 EUR
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1252
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startprijs 150 EUR
J.H.W. Kesseler, Boereninterieur 1260
J.H.W. Kesseler, Boereninterieur
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1261
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startprijs 150 EUR
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren 1262
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startprijs 150 EUR
B. Notenboom, Kitten 1283
B. Notenboom, Kitten
Startprijs 150 EUR
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel 1341
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 150 EUR
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1221
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startprijs 180 EUR
W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden 1360
W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startprijs 180 EUR
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1418
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR