Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Hoowij, Zigeunermeisje 1115
Jan Hoowij, Zigeunermeisje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vlaminck, Huizen bij dorpsven 1217
Vlaminck, Huizen bij dorpsven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
P Renard, Bomschuit op strand 1236
P Renard, Bomschuit op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs 1093
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A. Blok v. d. Velden, Texel 1182
A. Blok v. d. Velden, Texel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Christa Näher, Figuur met hond 1028
Christa Näher, Figuur met hond

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Otto Eerelman, Studie tekeningen 1197
Otto Eerelman, Studie tekeningen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Gravure + landkaart 1242
2x Gravure + landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren 1097
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse School, Landschap met arbeiders 1165
Hollandse School, Landschap met arbeiders

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
L. Scheen, S.S. Rotterdam 1285
L. Scheen, S.S. Rotterdam

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
W. Rauber, Paarden 1288
W. Rauber, Paarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven 1327
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen 1410
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen 1027
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1274
L. Stutterheim, Vaas met bloemen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Brood, De Kus 1257
H. Brood, De Kus

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1301
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1350
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht 1181
Onduid. gesig., Havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen 1300
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oskar Buker, Duits landschap 1415
Oskar Buker, Duits landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
F. Berlingieri, Dame met bloemen 1232
F. Berlingieri, Dame met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa 1346
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding 1348
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Iman Sutopo, Wanita Diru 1363
Iman Sutopo, Wanita Diru

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Huis bij zandpad 1372
Ongesigneerd, Huis bij zandpad

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram H.K, Kubistisch portret 1393
Monogram H.K, Kubistisch portret

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen 1004
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht 1078
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal 1109
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. Mouly, Zeilboot op zee 1113
M. Mouly, Zeilboot op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges, Landschap met ven 1114
P.P. Schiedges, Landschap met ven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt 1116
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht 1122
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen 1129
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Mels, Huizen tussen bomen 1142
J. Mels, Huizen tussen bomen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Boten op volle zee 1152
Ongesigneerd, Boten op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Westerik, Twee kussende personen 1154
C. Westerik, Twee kussende personen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin 1170
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam 1178
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

100 EUR