Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama 1002
M.A. Koekkoek, Duits landschap met figuren en panorama

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
J. Lawrence, Schotse man met kilt 1070
J. Lawrence, Schotse man met kilt

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand 1060
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Bomschuiten met visser op strand

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Henri Jacques Bource, Visservrouwen 1073
Henri Jacques Bource, Visservrouwen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand 1017
M. Verveer Fecit, Vissersvolk met boten op strand

Resultaat:

1.542 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand 1001
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
A. Verhoesen, 2x Stal interieur 1011
A. Verhoesen, 2x Stal interieur

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden 1000
Simon Maris, Negroïde dame met sieraden

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Jan Holtrop, Graan oogsten. 1071
Jan Holtrop, Graan oogsten.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot 1074
J.H. Maris, Rivergezicht met rietsnijder in boot

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Onduid.gesign.,  Windhond op Perzisch kleed 1050
Onduid.gesign., Windhond op Perzisch kleed

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Carl Eugene Mulertt, 1048
Carl Eugene Mulertt,

Resultaat:

915 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof 1025
H.C.A. Paradies, Wasdag achter de Teerstoof

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
V. Bauffe, Koeien in polder 1032
V. Bauffe, Koeien in polder

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
William Etty, Portret 1228
William Etty, Portret

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit 1057
A. Karssen, Binnenhalen van een bomschuit

Resultaat:

880 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1080
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Evert Moll, Rivier gezicht 1033
Evert Moll, Rivier gezicht

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
H. Schouten, Ezels 1045
H. Schouten, Ezels

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap 1046
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel 1053
H.J. Wijngaard, Koeien bij de IJssel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
H. Schouten, Honden bij hert 1059
H. Schouten, Honden bij hert

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1133
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Aris Knikker landschap met ven. 1166
Aris Knikker landschap met ven.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Zomers landschap 1100
D. Wiggers, Zomers landschap

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd., Man met pollepel 1229
Ongesigneerd., Man met pollepel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lichtenstein, Twee dames 1092
Lichtenstein, Twee dames

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1189
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
J. van Delden, Haven Rotterdam 1052
J. van Delden, Haven Rotterdam

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur 1077
Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië 1253
Fedor Melancec, Zagreb Joegoslavië

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Noltee, Boerderijgezicht 1067
Noltee, Boerderijgezicht

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
B. Brouwer, Gezicht op kasteel 1085
B. Brouwer, Gezicht op kasteel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Max Liebermann, Reitknecht und Pferd 1126
Max Liebermann, Reitknecht und Pferd

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Apostool, Landschap met huis en figuren 1185
C. Apostool, Landschap met huis en figuren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1038
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Lucebert, Twee naakte figuren 1039
Lucebert, Twee naakte figuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
D. Wiggers, Panoramisch landschap 1161
D. Wiggers, Panoramisch landschap

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster 1186
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1337
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling 1403
H. van Meegeren, Religieuze figuren voorstelling

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Veldman, Fregat op volle zee 1106
Veldman, Fregat op volle zee

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Asger Jorn, Figuren compositie 1224
Asger Jorn, Figuren compositie

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Asger Jorn, Stranger in village 1244
Asger Jorn, Stranger in village

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen 1096
C. Baly/J. Cobaly?, Baai met schepen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
C. Noltee, Stilleven met kruik 1176
C. Noltee, Stilleven met kruik

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1255
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Jan Burssens, Twee torso's 1390
Jan Burssens, Twee torso's

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1083
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1103
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Tromphe L'oeil, Jezus portret 1137
Tromphe L'oeil, Jezus portret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
S. Robertson, Portret 1183
S. Robertson, Portret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee 1203
J.W. Gruyter, Zandvoortse vissersboten op kalme zee

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Herenportret 1286
Onduid. gesig., Herenportret

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. van Rijsewijk, Landschap 1030
J. van Rijsewijk, Landschap

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw 1055
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
S.R. v.de Berg, Bosgezicht met ven 1088
S.R. v.de Berg, Bosgezicht met ven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen 1095
A.J. Groenewegen, Landschap Drentse boerderijen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart 1187
A. Pieck, Landschap met roeiboot in de vaart

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Spetterkip 1211
A. Heyboer, Spetterkip

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Havengezicht 1234
Ongesigneerd, Havengezicht

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Portret van een heer 1259
Onduid.gesign., Portret van een heer

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1267
Onduid.gesign., Hollandse ijspret

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jan Burssens, Torso 1394
Jan Burssens, Torso

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen 1416
3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., 2x Litho 1153
Onduid.gesign., 2x Litho

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Rest signatuur, Platbodems op Fries meer 1040
Rest signatuur, Platbodems op Fries meer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1084
Van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand 1160
J.M. Beek, Hollandse schelpenvissers op strand

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Otto Eerelman, Windhond 1162
Otto Eerelman, Windhond

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
van Santen? Hollands havengezicht 1282
van Santen? Hollands havengezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster 1361
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam 1420
G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
N. Steffelaar, Boerenvrouw voert kippen 1068
N. Steffelaar, Boerenvrouw voert kippen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
E. Houbolt, Religieuze voorstelling 1076
E. Houbolt, Religieuze voorstelling

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi 1086
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G.P. Verschuur, Landschap 1094
G.P. Verschuur, Landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jacques Witjens, Duingezicht met vrouw 1107
Jacques Witjens, Duingezicht met vrouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Schut, Landschap 1156
H. Schut, Landschap

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht  met trekschuit en molens 1167
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest 1193
Chr. Hoogmoed, Stilleven met rozen en vogelnest

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Affandie, Kemphanen 1225
Affandie, Kemphanen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand 1376
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Kuyten, Strandgezicht met figuren 1377
H. Kuyten, Strandgezicht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Italiaans dorp 1125
Onduid.gesign., Italiaans dorp

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
E. Engelmann, Havengezicht 1127
E. Engelmann, Havengezicht

Resultaat:

190 EUR