Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Jan Hoowij, Zigeunermeisje 1115
Jan Hoowij, Zigeunermeisje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Vlaminck, Huizen bij dorpsven 1217
Vlaminck, Huizen bij dorpsven

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
P Renard, Bomschuit op strand 1236
P Renard, Bomschuit op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs 1093
Hans Molenaar, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
A. Blok v. d. Velden, Texel 1182
A. Blok v. d. Velden, Texel

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Christa Näher, Figuur met hond 1028
Christa Näher, Figuur met hond

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Otto Eerelman, Studie tekeningen 1197
Otto Eerelman, Studie tekeningen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee 1241
W. Rosenberg, Vissersboot op ruwe zee

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Gravure + landkaart 1242
2x Gravure + landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Naar A. Warhol, Flowers 1247
Naar A. Warhol, Flowers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren 1097
J. Schipper, Stadsgezicht met figuren

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hollandse School, Landschap met arbeiders 1165
Hollandse School, Landschap met arbeiders

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht 1238
H. Rijkelijkshuijsen, Hollands bosgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
L. Scheen, S.S. Rotterdam 1285
L. Scheen, S.S. Rotterdam

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
W. Rauber, Paarden 1288
W. Rauber, Paarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven 1327
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen 1410
J. Kruijsen, Boerderij bij bomen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen 1027
E. Gutzeit, Parkgezicht met spelende kinderen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1274
L. Stutterheim, Vaas met bloemen

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
H. Brood, De Kus 1257
H. Brood, De Kus

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1301
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1350
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Havengezicht 1181
Onduid. gesig., Havengezicht

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen 1300
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oskar Buker, Duits landschap 1415
Oskar Buker, Duits landschap

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
F. Berlingieri, Dame met bloemen 1232
F. Berlingieri, Dame met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa 1346
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding 1348
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Iman Sutopo, Wanita Diru 1363
Iman Sutopo, Wanita Diru

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Huis bij zandpad 1372
Ongesigneerd, Huis bij zandpad

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Monogram H.K, Kubistisch portret 1393
Monogram H.K, Kubistisch portret

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen 1004
Anthonie Pieter Schotel, Plasgezicht met boomstammen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht 1078
Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal 1109
Rietdijk, Stilleven met kruik en Chinese schaal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. Mouly, Zeilboot op zee 1113
M. Mouly, Zeilboot op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges, Landschap met ven 1114
P.P. Schiedges, Landschap met ven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt 1116
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht 1122
C. de Bruin Jr., Dorpsgezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen 1129
Onduidelijk monogram, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Mels, Huizen tussen bomen 1142
J. Mels, Huizen tussen bomen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Boten op volle zee 1152
Ongesigneerd, Boten op volle zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Westerik, Twee kussende personen 1154
C. Westerik, Twee kussende personen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin 1170
C. Cornelisz, Stilleven met citroen en tin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam 1178
Onduid. gesig., Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. Beek, Drentse boerderij met boer 1239
A. Beek, Drentse boerderij met boer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Kickert, Stilleven 1254
C. Kickert, Stilleven

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1266
J. Le Blanc, Vissersboten op zee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht 1284
V. Avivarei, Gezicht op Dordrecht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1326
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Monogram C.V. , Wilde bloemen 1328
Monogram C.V. , Wilde bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Lammers, Stilleven met gemberpot 1352
J. Lammers, Stilleven met gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sierk Schröder, Meisjes portret 1356
Sierk Schröder, Meisjes portret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee 1359
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut 1419
2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
W. Sewohl, Berlin unter der Linden 1222
W. Sewohl, Berlin unter der Linden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Wandelaar op bospad 1231
Onduid.gesign., Wandelaar op bospad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels 1235
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1279
Leon Danchin, Jachthond met patrijs

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
B. Fitz, Oosterse dame met waaier 1290
B. Fitz, Oosterse dame met waaier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding 1344
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. van Kregten, Landschap met koeien 1357
J. van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Corneille, Figuren 1378
G. Corneille, Figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1406
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin 1171
C. Cornelisz, Stilleven met brood en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Antieke gravures 1177
4x Antieke gravures

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je 1180
A. Heyboer, Liane zo is er steed een tijd voor je

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren 1230
Russisch achter-glas-schilderij, Huzaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Meisje met hond 1240
Onduid.gesign., Meisje met hond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters 1264
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer en oesters

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal 1265
C. Cornelisz, Stilleven met kersen op schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen 1281
A.J. Gerritsen, Schaapskooi met herder en schapen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1292
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1293
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand 1325
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinese rijstpapier schilderijen 1342
3x Chinese rijstpapier schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Max Liebermann, Illustraties 1382
Max Liebermann, Illustraties

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1395
G. Jonge, Twee kinderen in de branding

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
E. A. Maurer, Zwitsers landschap 1421
E. A. Maurer, Zwitsers landschap

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Officier met sabel 1128
Onduid.gesign., Officier met sabel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1191
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven 1245
W. Burger, Twee figuren aan het wijnproeven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw 1315
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk 1371
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1381
A. Peters, Oostenrijks berglandschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1384
Chinees rolschilderij, Figuur met kind

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1386
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1409
Ongesigneerd, Hollands havengezicht

Resultaat:

70 EUR