Jan Hoowij, 1939. Hengelo 1907 - California 1987. Zigeunermeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 48 cm. In goede staat.
Vlaminck. 20e Eeuw. Huizen bij dorpsven. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 65 cm. In goede staat.
P. Renard Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk olieverf op paneel. 20x26 cm in goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Mogelijk H.J. Scheeres. Hollandse School. Dame met hond in trapopgang. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 14 cm. In goede staat.
Hans Molenaar. 1914 - 1989. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A. Blok v.d. Velden. 1913 - 1980. Texel 1946. Verso Texelse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure van een musketier. Gravure op papier. Afmeting: H 26,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Kees Hak. 2001. 1941 - . Stilleven met tafels. Gouache op papier. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.
Christa Näher, 1983. 1947 - . Duitse School. Figuur met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 - 120 cm. In goede staat.
Otto Eerelman. 1839 - 1926. Studie tekeningen van paarden. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 49 cm. In goede staat.
W. Rosenberg. Tweede helft 20e eeuw. Vissersboot op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee gravures + landkaart. Landkaart, 18e eeuw, Grande mer de Indes, Amsterdam di B. Elwé. 18e Eeuwse handingkleurde gravure, grachtengezicht Amsterdam met figuren. 19e Eeuwse sepia, gesigneerd C.P.V....
Naar Andy Warhol. Flowers. Lithografie op linnen. Afmeting: H 35 x B 35 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Stadsgezicht met figuren en koets. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Hollandse School. 19e Eeuw. Landschap met arbeiders. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 37 cm. In goede staat.
Herman Rijkelijkshuijsen. 1813 - 1883. Hollands bosgezicht met ven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
L. Scheen passagiersschip de S.S. Rotterdam in haven. 21e eeuws in goede staat. 60x90 cm.
W. rauber mogelijk Wilhelm Rauber 1849-1926. Duitse school titrl Lotus im Sattael jockey Thad. Jung. pastel op papier. 50x60 cm in goede staat.
Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...
Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
E. Gutzeit. 1900 - 1995. Duitse School. Parkgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Herman Brood 1946-2001 Texoprint met fantasie figuur de kus print op linnen 41x38 cm in goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 78 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren in park. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. Circa 1930. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Francesco Berlingieri. Circa 1900. 19e Eeuwse schilder in Italie. Dame met bloemen. Olieverf op papier op paneel. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.
A. Gouwens of Geusens. Circa 1920. Belgische School. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 37 cm. In goede staat.
Monogram H.B. 1905. Impressionistisch strandgezicht met branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Belgische School. Circa 1950. Huis bij zandpad. Olieverf op karton. Afmeting: H 26,5 x B 32,5 cm. In goede staat.
Monogram H.K. 50e jaren Kubistisch portret olieverf op papier 50x38 cm in goede staat.
Anthonie Pieter Schotel, 1923. 1890 - 1958. Plasgezicht met boomstammen. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Rotterdams havengezicht. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
Rietdijk. Circa 1900. Stilleven met kruik en Chinese schaal. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
M. Mouly. Franse School. 1918 - 2008. Zeilboot op zee. Lithografie op papier. Afmeting: H 51 x B 66 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. Landschap met ven en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 55 cm. In goede staat.
Jan Hoowij. Hengelo 1907 - California 1987. Vrouwelijk naakt. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.
C. de Bruin Jr. 1901 - 1974. Dorpsgezicht met gracht en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In goede staat.
Jacques Mels. 1899 - 1974. Huizen tussen bomen. Titel: Zomerbos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Boten op volle zee met figuren. Paneel door midden geweest. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In redelijke staat.
Co Westerik. 1972. 1924 - 2018. Nr. 254/300. Twee kussende personen. Lithografie op papier. Afmeting: H 54 x B 60 cm. In goede staat.
C. Cornelis. 21e Eeuw. Stilleven met citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Grachtengezicht Amsterdam met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Merida, 1996. Mogelijk Francisco Cortijo Merida. 1936 - 1996. Spaanse School. Surrealistische figuren voorstelling. Mixed media op paneel. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Ant. Beek. Circa 1920. Drentse boerderij met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 47 cm. In goede staat.
Conrad Kickert. 1882 - 1965. Stilleven, Les deux pots de Delft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 80 cm. In goede staat.
J. Le Blanc. Alexander Terhell. 1863 - 1949. Vissersboten op zee. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei 21e haven gezicht op Dordrecht olieverf op paneel, 50x70 cm in goede staat.
Drie maal M. de Jongere. 1912 - 1978. Drie maal 17e eeuwse schepen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Berglandschap met meer, kasteel en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram C.V. Circa 1940. Wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 20 cm. In goede staat.
J. Lammers. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Sierk Schröder. Handgesigneerd. Meisjes portret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 28 cm. In goede staat.
Gerard Diepeveen. Enschede. Voorstelling naar Macke. Figuren bij Bodensee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 39 cm. In goede staat.
Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.
W. Sewohl. 1887- 1967. Duitse School. Berlin unter der Linden. Ets op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Wandelaar op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Naar Henriëtte Ronner. Tweede helft 20e eeuw. Spelende poezen met sleutels. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 286/500. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: H 36 x B 50 cm. In goede staat.
B. Fitz. Tweede helft 20e eeuw. Oosterse dame met waaier. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
James Holmyard. Australië. 1929 - 2009. Australisch landschap met rivierbedding. Rocks River Ormiston. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. Enschede. 1878 - 1967. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1998. 1922 - 2010. Epreuve d'artiste. Figuren 1948. Lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 27 cm. In goede staat.
E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Vier antieke 19e eeuwse gravures. Duitse handingekleurde gravures. Bestaande uit: Sachsen Meiningen. Anhalt Bernburg. Sachsen-Weimar-Eisenach. Kirchenstaat. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1985. 1924 - 2005. Eigen druk. Titel: Liane zo is er steeds een tijd voor je. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 23 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bospad met paard en wagen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Russisch achter-glas-schilderij in eikenhouten lijst. Huzaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Meisje met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen op schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
A.J. Gerritsen. Circa 1930. Schaapskooi met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die Zweite Ägyptische plage. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Die erste plage in Ägypten. Afmeting: H 33 x B 44 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese rijstpapier schilderijen van jonge monniken. Gouaches op papier. Afmeting: H 15 x B 10,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stilleven naar oud voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 46 cm. In goede staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.
Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. L.D.G. Bragilé? Officier met sabel. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 23 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85 x B 100 cm. In goede staat.
W. Burger. 21e Eeuw. Twee figuren aan het wijnproeven. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
R. Nelissen. 1972. 1944 - . Surrealistische duivel figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 31 cm. In goede staat.
H. van Langen. 1874 - 1964. Boerenvrouw bij schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Strandgezicht met vissersvolk en boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
A. Peters. 1878. Oostenrijks berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 66 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Keizerlijk figuur met kinderen. Aquatint op papier. Afmeting: H 196 x B 77 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1930. Joodse man drinkt thee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.