Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Soest, Wintergezicht met knotwilgen 1289
Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
B. Fitz, Oosterse dame met waaier 1290
B. Fitz, Oosterse dame met waaier

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Burnet, Vrouwen op terras 1291
Burnet, Vrouwen op terras

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1292
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1293
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten

Resultaat:

80 EUR

18e Eeuwse Duitse landkaart 1294
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 30 EUR
2x Oude Duitse landkaarten 1295
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 25 EUR
Onduid. gesig., Portret Indonesische man 1296
Onduid. gesig., Portret Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Jenson, Stilleven mand met bloemen 1297
Jenson, Stilleven mand met bloemen

Resultaat:

60 EUR

C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen 1298
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 200 EUR
Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen 1300
Ton Anconé, Watermolen van Haaksbergen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1301
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1302
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap
Startprijs 60 EUR
M. Gillee? Stadsgezicht met figuren 1303
M. Gillee? Stadsgezicht met figuren
Startprijs 70 EUR
A. Smeerdijk, Landweggetje 1304
A. Smeerdijk, Landweggetje
Startprijs 60 EUR
2x Lithografieën 1305
2x Lithografieën
Startprijs 60 EUR
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1307
5x C. Wibaut, 5x Schetsen

Resultaat:

40 EUR

Eduardo Guerra, La Habana 1995 1308
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ria Exel, Wachten op Godot 1309
Ria Exel, Wachten op Godot

Resultaat:

25 EUR

R. Koning, Vrouw bij vissersboot 1310
R. Koning, Vrouw bij vissersboot
Startprijs 60 EUR
2x R. Faber, Kalkoen/Landschap 1311
2x R. Faber, Kalkoen/Landschap
Startprijs 80 EUR
W. Kerlingen, Stilleven met fruit 1312
W. Kerlingen, Stilleven met fruit
Startprijs 70 EUR
Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Otto Smidt Gross, Zwaaiende bruid 1314
Otto Smidt Gross, Zwaaiende bruid

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw 1315
H. van Langen, Boerenvrouw bij schouw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
H. van Wijngaarden, Boeren interieur met vrouw 1316
H. van Wijngaarden, Boeren interieur met vrouw

Resultaat:

50 EUR

Gerrit Alberts, Geluk 1317
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2x Japanse zijde schilderijen 1318
2x Japanse zijde schilderijen

Resultaat:

30 EUR

Lot prenten in lijst (5x) 1319
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 30 EUR
Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Monogram H.S., Boer rookt pijp 1321
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 20 EUR
J.Maris, Zuid Europese dame 1322
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 50 EUR
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1323
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling 1324
3x M. de Jongere, Schepen voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand 1325
A. van Gilst, Schelpenvisser op strand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1326
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven 1327
J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Monogram C.V. , Wilde bloemen 1328
Monogram C.V. , Wilde bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1329
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
17e-18e Eeuwse gravure van musketier 1330
17e-18e Eeuwse gravure van musketier

Resultaat:

170 EUR

Ru van Rossum,  De start 1331
Ru van Rossum, De start
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1332
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1333
H. Euverman, 2x Naakt compositie

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Dirkjan Ribbeling, Abstracte landschappen 1334
Dirkjan Ribbeling, Abstracte landschappen

Resultaat:

60 EUR

Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie 1335
Dirkjan Ribbeling, Abstracte compositie
Startprijs 50 EUR
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1336
W. Zwart, Hollands landschap met koeien
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1337
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1338
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht

Resultaat:

35 EUR

Maja, Slapende vrouw 1339
Maja, Slapende vrouw
Startprijs 50 EUR
M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht 1340
M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht
Startprijs 40 EUR
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel 1341
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3x Chinese rijstpapier schilderijen 1342
3x Chinese rijstpapier schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kyaw Maung, The golden monastry 1343
Kyaw Maung, The golden monastry

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding 1344
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding

Resultaat:

90 EUR

Tromphe L'oeil, Portret 1345
Tromphe L'oeil, Portret
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa 1346
A. Gouwens of Geusens, Gezicht op villa

Resultaat:

110 EUR

3x Oude Chinese werken op zijde 1347
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding 1348
Monogram H.B. 1905, Impressionistisch strandgezicht met branding

Resultaat:

110 EUR

Schenkelaars, Musicerende figuur 1349
Schenkelaars, Musicerende figuur
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Figuren in park 1350
Ongesigneerd, Figuren in park

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
L. Alrnày, Ruiter in landschap 1351
L. Alrnày, Ruiter in landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J. Lammers, Stilleven met gemberpot 1352
J. Lammers, Stilleven met gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kees Hak, Stilleven met tafels 1353
Kees Hak, Stilleven met tafels

Resultaat:

170 EUR

K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1354
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Antiquarische oorkondes 1355
3x Antiquarische oorkondes

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Sierk Schröder, Meisjes portret 1356
Sierk Schröder, Meisjes portret

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J. van Kregten, Landschap met koeien 1357
J. van Kregten, Landschap met koeien

Resultaat:

90 EUR

G. Diepeveen, Trant 1358
G. Diepeveen, Trant
Startprijs 60 EUR
Verkocht
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee 1359
G. Diepeveen, Figuren bij Bodensee

Resultaat:

100 EUR

W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden 1360
W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster 1361
Onduid.gesign., Gesneuvelde strijdster

Resultaat:

225 EUR

Kuswandhi, The Bay 1362
Kuswandhi, The Bay
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Iman Sutopo, Wanita Diru 1363
Iman Sutopo, Wanita Diru

Resultaat:

110 EUR

Tederkanga, Straat met auto's 1364
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Portret jachthond 1365
Onduid. gesig., Portret jachthond

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse landkaart Britannia 1366
17e - 18e Eeuwse landkaart Britannia

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Stilleven 1367
Onduid.gesign., Stilleven

Resultaat:

80 EUR

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1368
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 25 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1369
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 25 EUR
Verkocht
18e Eeuwse handingekleurde gravure 1370
18e Eeuwse handingekleurde gravure

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk 1371
Ongesigneerd, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Huis bij zandpad 1372
Ongesigneerd, Huis bij zandpad

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1373
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen

Resultaat:

40 EUR

H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1374
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Schepen op volle zee 1375
Ongesigneerd, Schepen op volle zee

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand 1376
A. Kruysen, Stilleven met groentes en mand

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Kuyten, Strandgezicht met figuren 1377
H. Kuyten, Strandgezicht met figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G. Corneille, Figuren 1378
G. Corneille, Figuren

Resultaat:

90 EUR

Anton Heyboer, Zelfportret 1379
Anton Heyboer, Zelfportret
Startprijs 200 EUR
Jos Francois, Gracht Amsterdam 1380
Jos Francois, Gracht Amsterdam
Startprijs 40 EUR
Verkocht
A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1381
A. Peters, Oostenrijks berglandschap

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Max Liebermann, Illustraties 1382
Max Liebermann, Illustraties

Resultaat:

80 EUR

Chinees rolschilderij, Eenden 1383
Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1384
Chinees rolschilderij, Figuur met kind

Resultaat:

70 EUR