Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Goldplated hanger met amethist 782
Goldplated hanger met amethist

Resultaat:

70 EUR

Collier van zonnensteen 783
Collier van zonnensteen
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Armband met zonnensteen en gouden slot 784
Armband met zonnensteen en gouden slot

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 785
Gouden ring met diamant

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring met diamant 786
Gouden ring met diamant
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zwaar vergulde slavenband 787
Zwaar vergulde slavenband

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot edelstenen sieraden 788
Lot edelstenen sieraden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren collier met bal 801
Zilveren collier met bal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schildbroche met opaal 802
Schildbroche met opaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren armband 803
Zilveren armband

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren chatelaine 806
Zilveren chatelaine

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Zilveren armbanden 807
2x Zilveren armbanden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Parelcolliers 809
2 Parelcolliers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Collier van parels en lapis lazulli 810
Collier van parels en lapis lazulli

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 811
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Doosje met sieraden 812
Doosje met sieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Agaat collier met gouden streeksluiting 830
Agaat collier met gouden streeksluiting

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Agaat collier met gouden streekslot 831
Agaat collier met gouden streekslot

Resultaat:

550 EUR

Collier met bloedkoraal en zwarte parel 834
Collier met bloedkoraal en zwarte parel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Collier van barnsteen 835
Collier van barnsteen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Barnstenen sieraden 836
4 Barnstenen sieraden

Resultaat:

80 EUR