Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hollands eiken kabinet, 18e eeuw 4042
Hollands eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen 1049
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens 1020
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Bosven 1014
A.M. Gorter, Bosven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant met oud slijpsel 552
Gouden ring met diamant met oud slijpsel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Schaaltjes met emaille 68
2 Schaaltjes met emaille

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote blauwe vaas 7182
Grote blauwe vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Bronzen beeld van F. Barbedienne, Naakte dame 5025
Bronzen beeld van F. Barbedienne, Naakte dame

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollands secretaire 4109
Hollands secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien 1115
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3652
Engelse staande klok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur 1143
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900 2084
Antiek draaiorgel + muziekrollen, 1900

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7120
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
5x Zilv. lepels+1x vork, 1798 62
5x Zilv. lepels+1x vork, 1798

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinese vaas met oren 7381
Chinese vaas met oren

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm. 4501
Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Franse tafelklok 3559
Franse tafelklok

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Delfts paard, 18e eeuw 6069
Delfts paard, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees tablet met draak 7260
Chinees tablet met draak

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Empire kabinet, 1800 4224
Empire kabinet, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Kapitale schildpad dekseldoos 2318
Kapitale schildpad dekseldoos

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7002
2x Chinese vazen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Royal Dux porseleinen schaakspel 3018
Royal Dux porseleinen schaakspel

Resultaat:

450 EUR