Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse borden 7405
2x Japanse borden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm. 7406
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Japanse kom Ø 22,5 cm. 7407
Japanse kom Ø 22,5 cm.

Resultaat:

50 EUR

2x Chinese vazen 7408
2x Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
Chinese schaal 7409
Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Chinese wierookbrander 7410
Chinese wierookbrander
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw 7411
Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Chinees jade amulet op standaard 7412
Chinees jade amulet op standaard
Startprijs 300 EUR
Chinese knobbelvaas 7413
Chinese knobbelvaas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Chinese dekselvaas 7414
Grote Chinese dekselvaas

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Chinese pattipan 7415
Chinese pattipan

Resultaat:

200 EUR

Chinees schaaltje 7416
Chinees schaaltje
Startprijs 300 EUR
Chinese schaal met drakendecor 7417
Chinese schaal met drakendecor
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese vaas, vlinder decor 7418
Chinese vaas, vlinder decor

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Chinees bord met familiewapen 7419
Chinees bord met familiewapen

Resultaat:

650 EUR

Antieke Yixing theepot 7420
Antieke Yixing theepot
Startprijs 200 EUR
4x Chinees porselein 7421
4x Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese schaal 7422
Chinese schaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord 7423
Zeldzaam 18e eeuws Chinees bord

Resultaat:

600 EUR

2x Chinese vleesschalen 7424
2x Chinese vleesschalen
Startprijs 400 EUR
Chinese schaal 7425
Chinese schaal
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2x Chinees porselein 7426
2x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese vazen 7427
2x Chinese vazen

Resultaat:

50 EUR

Antieke bronzen boeddha 7428
Antieke bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR