Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden oorhangers met jade 743
Gouden oorhangers met jade

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Gouden broche met saffier 702
Gouden broche met saffier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Familie Rose borden 7508
3x 18e Eeuwse Familie Rose borden

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese opengewerkte vaas 7496
Chinese opengewerkte vaas

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 7473
2x Chinees porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese pot met oren 7470
Chinese pot met oren

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander 7466
Chinese wierookbrander

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm. 7406
Chinees Familie Rose bord Ø 22,6 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Lot div. Chinese kopjes (9x) 7400
Lot div. Chinese kopjes (9x)

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Satsuma miniatuur stel 7371
Satsuma miniatuur stel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Chinese hocker 7316
Chinese hocker

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese knobbelvaas 7275
Chinese knobbelvaas

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese vaas op sokkel 7226
Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinese borden 7156
3x Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas 7120
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Wanli schotel Ø 28 cm. 7070
Wanli schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
5-Delig Chinees kaststel 7008
5-Delig Chinees kaststel

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Glazen vaas 5542
Glazen vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm. 4501
Groot Perzisch kleed, 297 x 403 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, 1840 4250
Antieke eethoek, 1840

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
19e Eeuwse armleunstoel 4197
19e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel, 1900 4180
Antieke schaarstoel, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gestoken schaaktafel + spel 4125
Gestoken schaaktafel + spel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen 4100
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen

Resultaat:

300 EUR