Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing scheepsklok 'Observer'. Mechanisch met slagwerk. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen Franse wekkers. Wijzers missen. Verder in goede staat. Afmeting: 25 - 28 cm.
Grote antieke Engelse eikenhouten tafelklok met intarsia en koperen wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 38 x 29 x 15 cm. In goede staat.
Franse stijl pendule met mechanisch F.H.S. uurwerk. Circa 1980. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met repetitieslag op dubbele bel. Bronzen beslag. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule. Vrouw met jonge panter. Twee-kleurig gepatineerd. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 53 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Carrara marmeren skelet pendule onder glazen stolp. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting klok: 36 cm. Afmeting stolp: 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse met schildpad belijmde pendule. Circa 1880. Uurwerk B + C. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Drie 18e eeuwse Engelse bijbels. Anno 1710 - 1712. An exposition of the five books of Moses, old testament by Mathew Henry, Minister of the gospel in Chester. Afmeting: 36 x 24 x 6 cm. In redelijk/goe...
Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Antiek messing balans/meetapparaat in houten kist. Ongemerkt. Circa 1920. In goede staat.
Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Antieke palissanderhouten Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Eén tand afgebroken.en meerdere tandpunten. Circa 1880. Afmeting: 13 x 35 x 19 cm. In redelijke staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Hollandse kopergeslagen beddepannen. Eén gemerkt met I.H.S. andere floraal. Beide in zeer goede staat. Afmeting: 90 - 108 cm.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.