Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
K. Heynsius, Bosven 1152
K. Heynsius, Bosven

Resultaat:

160 EUR

Franse wit-marmeren pendule 3646
Franse wit-marmeren pendule
Startprijs 300 EUR
Verkocht
W. Zwart, Hollands landschap met koeien 1169
W. Zwart, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

5.000 EUR

Evert Rabbers, Hös Jaan 1186
Evert Rabbers, Hös Jaan
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zilveren eierlepel 236
Zilveren eierlepel

Resultaat:

90 EUR

3x Oosterse dekseldozen 7527
3x Oosterse dekseldozen
Startprijs 70 EUR
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali 1203
Ernt Dezentjé, Bloemen, Kenyeri Flower Bali
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Sigarettenkoker en parfumfles met zilver 253
Sigarettenkoker en parfumfles met zilver

Resultaat:

50 EUR

Chinese Fam. Rose stapeldoos 7544
Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 250 EUR
Verkocht
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser 1220
J. Sluitkamp, Hollandse school schelpenvisser

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Japans of Chinees porselein 7561
2x Japans of Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

3x Zilveren lepels, 1809-1810 270
3x Zilveren lepels, 1809-1810
Startprijs 150 EUR
Zilveren schaar met ketting 287
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Porseleinen beeldengroep 6048
Porseleinen beeldengroep

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Karaffen met zilver montuur 304
2 Karaffen met zilver montuur

Resultaat:

150 EUR

Oude Chinese plaquette 7569
Oude Chinese plaquette
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Pendant, 2x Portretten 1237
Pendant, 2x Portretten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 6-Pas tegeltableau 6065
2x 6-Pas tegeltableau

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theebus met zilver, 1900 321
Theebus met zilver, 1900

Resultaat:

90 EUR

4-Laden commode, Louis Philippe 4064
4-Laden commode, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ton Meijer, Franse kustplaats 1254
Ton Meijer, Franse kustplaats

Resultaat:

120 EUR

Porseleinen jachthond 6082
Porseleinen jachthond
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1267
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht

Resultaat:

125 EUR

A. Wulfse, Pot met bloemen 1271
A. Wulfse, Pot met bloemen
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2x Porseleinen figuren 6099
2x Porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR

2x Italiaanse stoelen 4081
2x Italiaanse stoelen
Startprijs 150 EUR
Gouden ring met diamanten 503
Gouden ring met diamanten
Startprijs 3.150 EUR
Verkocht
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht 1284
K. Terlouw, Stadsgezicht Amsterdamse gracht

Resultaat:

120 EUR

Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Witgouden ring met diamant 516
Witgouden ring met diamant
Startprijs 1.950 EUR
Verkocht
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand 1301
A. Durieux, Herder met zijn schapen bij bosrand

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Delftse tegel 6116
Antieke Delftse tegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter 1318
Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter

Resultaat:

100 EUR

Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Serie Charles Dickens borden (5x) 6133
Serie Charles Dickens borden (5x)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
T. Moes, Zonnebloemen op vaas 1335
T. Moes, Zonnebloemen op vaas

Resultaat:

120 EUR

2x Terracotta wand sierschotels 6150
2x Terracotta wand sierschotels
Startprijs 30 EUR
Bowlpot, 1930 6167
Bowlpot, 1930
Startprijs 40 EUR
3x Makkumer schotels 6184
3x Makkumer schotels
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Witgouden ring met smaragd en diamant 533
Witgouden ring met smaragd en diamant

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
A. Peczely, Figuren in kerk 1352
A. Peczely, Figuren in kerk

Resultaat:

50 EUR