Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.
Collier met granaten bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 2 rijen van ovaal gefacetteerde granaten, ø 5 mm, en ronde kralen, bevestigd aan een ronde gouden sluiting, ø 18 mm, m...
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde stenen. Diverse modellen. ca 79 gram In goede staat
Geelgouden slavenband, 585/000, bolmodel, aan de bovenzijde voorzien van graveerwerk. Met scharnier en bakslot. Breedte 4 mm. ca 6,6 gram. ø 62x53mm. In goede staat
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 833/000, voorzien van bewerking met o.a. figuren aan een tafel. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.:O:1924. De doos is voorzien van een deels houten interieur. Deksel slui...
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke damespistolen voor enkele kogel. Afmeting: L 11 - 16 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Collier van cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden carabijnhaak, 585/000. Lengte 63 cm. In goede staat
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.
Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...
Bijzonder Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, voorzien van vergulding. In de vorm van een schatkist versierd met emaille en voorzien van een handgetekende emaille plaquette met voorstelling van ee...