Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met celadon craquele glazuur. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese Kang Xi porseleinen kop en schotel met landschap/figuren te paard decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met zilveren horlogeketting, 800/000. Horloge, ø38mm, met sleutelopwinding en een witte emaille wijzerplaat, voorzien van een zilveren geschakelde ketting, één stukje ontbreekt. 27...
Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel craquele glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 16 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Twee Japanse porseleinen Imari kraagvazen met draken decor. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren ring en oorstekers, 925/000, turkoois. Ring en oorstekers met een rechthoekige bolgeslepen turkoois. ring 20x15mm, oorstekers 13x17mm, voorzien van steker en clip. ø 50 totaal ca 21 gram. In ...
Witgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Ring met een ovaal geslepen saffier in het midden, ca 1,77 ct, aan weerskanten van de saffier zitten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct. ...
Lot edelstenen met 2 ovaal gefacetteerde saffieren, 5,21ct en 5,98 ct, met insluitsels, een ovaal gefacetteerde lichtblauw topaas, 6,15ct, een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 7,58 ct en een ovaal g...