Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Rond zilveren dienblad, BWG, 12 Loth, versierd met getrembleerde meanderbewerkingen, gegraveerde krullen en een monogram in het midden. Het dienblad is voorzien van een dubbele parelrand. ø cm. ca 500...
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Geelgouden zegelring, 585/000, met malachiet. Ring met een rechthoekige kop bezet met een malachietsteen. Grootte kop 15x13mm. ø 61 ca 6,9 gram. Steen wat bekrast, verder in goede staat
Zilveren dekseldoos, 835/000, rechthoekig model versierd met Perzisch decor op het scharnierende deksel en aan de zijkanten. 18x10x3cm. Perzië totaal ca 450 gram. In goede staat
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...
Geelgouden oorstekers, 585/000, in de vorm van een knoop met lijnbewerking. ø 7,5 mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Twee goud op zilveren hangers, 925/000. Een medaillon, ovaal model met rode steen, 40x23mm, en een kruis met zirconia, 49x24mm. Totaal ca 17,4 gram.
Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen- en cirkeldecor. Voorzien van een parelrand. 22x14x7cm. ca 182 gram. MT.: A.Presburg & zoon, Haarlem, na 1951. In goede staat
Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
Collier met bloedkoraal en parels aan een antieke geelgouden streekbroche, 585/000. Collier met vijf rijen bloedkoraal en parel bevestigd aan een sierlijke 19e eeuwse ronde sluiting versierd met bloed...
Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...
925/000 Zilveren cabaret met gegraveerde rand, afgeronde hoeken staand op vier bolpootjes. Mr. W. Baksteen en C.J. Middendorp-Rotterdam. Anno 1865. Afmeting: 21,5 x 18 x 3,5 cm. In goede staat.