Schoenen met zilveren gespen, 833/000, klederdrachtschoenen met zilveren gespen voorzien van gezaagd floraal decor. MT.: Onduidelijk jl.:r:190. In redelijk goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met rechthoekige schakels met daartussen ronde schakels. In het midden van de choker zijn de ronde schakels witgoud en bezet met 15 briljant ge...
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Geelgouden bouchard dameshorloge, 750/000, met diamanten. Horloge met een rechthoekige kast, 24x18mm, voorzien van 2 randen met 70 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct SI, met goudkleurige w...
Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.