45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Rond miniatuur portret, gesigneerd 2199
Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startprijs 200 EUR
Zilveren bonbonschaal 32
Zilveren bonbonschaal

130 EUR

Japanse prent 7305
Japanse prent
Startprijs 250 EUR
Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot 847
Collier van parels en bloedkoraal met gouden streekslot
Startprijs 950 EUR
Bronzen beeld, Naakte dame op paard 5008
Bronzen beeld, Naakte dame op paard

275 EUR

Erotisch bronzen figuur 5001
Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm. 4526
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

180 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4243
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

300 EUR

Hollandse vitrine kast, 1850 4236
Hollandse vitrine kast, 1850
Startprijs 220 EUR
Mahonie kabinet 4229
Mahonie kabinet
Startprijs 250 EUR
Eiken 2-deurs kast 4193
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Duitse kist 4186
18e Eeuwse Duitse kist

250 EUR

Bijzettafel, Jugendstil 4179
Bijzettafel, Jugendstil

50 EUR

Antieke Engelse vitrinekast 4143
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Antieke Thonet-stijl kapstok 4136
Antieke Thonet-stijl kapstok

90 EUR

Eiken dressoir omstreeks 1780 4129
Eiken dressoir omstreeks 1780
Startprijs 400 EUR
Engelse vitrinekast 4093
Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Electronisch Yamaha keyboard 4086
Electronisch Yamaha keyboard
Startprijs 50 EUR
Eiken commode, 1900 4079
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
1-deurs vitrinekast 4043
1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Schildersezel 4036
Schildersezel
Startprijs 140 EUR
Henri Deux dressoir, 1880 4029
Henri Deux dressoir, 1880

100 EUR

Schwarzwalder rozenklok 3656
Schwarzwalder rozenklok

55 EUR

Schwarzwalder wandklok 3649
Schwarzwalder wandklok
Startprijs 150 EUR