Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger 1000
A. P. Schotel, Volendamse platbodem bij aanlegsteiger

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret 1012
J.F. Hoppenbrouwers, Hollands wintergezicht met ijspret

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap 1015
Karel Frans Philippeau, Italiaans landschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
G.J. Staller, Amsterdam 1064
G.J. Staller, Amsterdam

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren 1004
H.C.A. Paradies, Gracht Rotterdam met vele figuren

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
A. Karssen, Winter 1068
A. Karssen, Winter

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam 1003
H.C.A. Pardies, Gracht Rotterdam

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
G. Grobe, Bomschuit in de branding 1029
G. Grobe, Bomschuit in de branding

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen 1019
W.G.F. Jansen, Havengezicht Harlingen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand 1085
Charles P. Gruppe, Bomschuit met vissers op strand

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
W. Howard, Hollands havengezicht 1022
W. Howard, Hollands havengezicht

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
J. Menotti, Pendant 1077
J. Menotti, Pendant

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel 1146
Roy Lichtenstein, Naakte blondine voor spiegel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen 1023
Dick Ket, Stilleven met gemberpot en wijnflessen

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel 1042
J. Holtrop, Zandpad langs rivier de IJssel

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
A. Karssen, Spelende kinderen 1067
A. Karssen, Spelende kinderen

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
10x Andy Warhol, Campbells Soup 1105.
10x Andy Warhol, Campbells Soup

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
W. Hambüchen, Botters op zee 1107
W. Hambüchen, Botters op zee

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Berglandschap 1087
Onduid.gesign., Berglandschap

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1139
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
A.M. Gorter, Bosven 1014
A.M. Gorter, Bosven

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens 1020
H. ten Cate, Poldergezicht met visser en windmolens

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen 1049
Evert Moll, Stilleven met vaas en bloemen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien 1115
Hendrik Frauenfelder, Boer melkt koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur 1143
Alois Boudry, Boerenvrouw in interieur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1159
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Sapi Cap.? 2x  Verliefd ouder stel 1100
Sapi Cap.? 2x Verliefd ouder stel

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij 1241
F. van Kregten, bosgezicht met waterpartij

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Hassan, Arabische dorpsstraat met figuren 1057
Hassan, Arabische dorpsstraat met figuren

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuren voorstelling 1078
Keith Haring, Figuren voorstelling

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem 1323
Gerhard Morgenstjerne Munthe, Platbodem

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
C. Artz, Landschap met windmolen 1005
C. Artz, Landschap met windmolen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1021
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp 1041
2x A.J. van Prooijen, Vissersvrouw met kind + Visser met pijp

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen 1179
P. Comba, Italiaanse soldaten in de bergen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap 1191
G.W. van Blaaderen, Boerderij in heuvellandschap

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
J.H. Kaemmerer, Landschap met boerin en was 1032
J.H. Kaemmerer, Landschap met boerin en was

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht 1073
van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Ben Viegers, Boerderij met koeien. 1163
Ben Viegers, Boerderij met koeien.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer 1184
P. Comba, Franse soldaten bij bergmeer

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
H. van Gessel, Havengezicht Rotterdam 1033
H. van Gessel, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Batik doek, 120 x 85 1106
Batik doek, 120 x 85

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap 1113
Perzisch schilderij, Hofhouding in landschap

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
M. Ottee, Maasbrug Rotterdam 1166
M. Ottee, Maasbrug Rotterdam

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas 1204
Onduid. gesign., Tiroler man met wijnglas

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren 1299
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren

Resultaat:

275 EUR