Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten vitrinekast 4098
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Tiffany horloge 550
Tiffany horloge

Resultaat:

200 EUR

Eiken 4-laden commode 4115
Eiken 4-laden commode
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

Resultaat:

120 EUR

2 Zilveren ringen 567
2 Zilveren ringen
Startprijs 45 EUR
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw 7057
Grote blauwe bloempot, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

Resultaat:

60 EUR

3x Antieke Chinese borden 7074
3x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR
Gouden ring met turkoois 584
Gouden ring met turkoois
Startprijs 250 EUR
2x Gründer armstoelen 4166
2x Gründer armstoelen
Startprijs 400 EUR
2x Familie Rose borden 7091
2x Familie Rose borden
Startprijs 80 EUR
Witgouden ring met groene steen 601
Witgouden ring met groene steen
Startprijs 180 EUR
Eiken buffetkast 4183
Eiken buffetkast
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Ring met saffier en parel 618
Ring met saffier en parel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (6x) 7108
Lot Chinees porselein (6x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok, 1880 4200
Eikenhouten kapstok, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7125
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

2.250 EUR

Manchetknopen, jachttrofee 635
Manchetknopen, jachttrofee
Startprijs 80 EUR
Commode, Franse stijl 4217
Commode, Franse stijl
Startprijs 640 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7142
Chinese vaas

Resultaat:

1.100 EUR

Gouden zegelring met lagensteen 652
Gouden zegelring met lagensteen
Startprijs 225 EUR