Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse vitrinekast 4093
Engelse vitrinekast
Startprijs 150 EUR
Zilveren ringen, 6x 804
Zilveren ringen, 6x
Startprijs 75 EUR
Electronisch Yamaha keyboard 4086
Electronisch Yamaha keyboard
Startprijs 50 EUR
Gouden staafbroche met diamant 797
Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR
Gouden rijring met diamant 790
Gouden rijring met diamant
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Kang Xi bord Ø 21,5 cm. 7161
Kang Xi bord Ø 21,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Chinese kopjes 7154
2x Chinese kopjes

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met amethist 783
Witgouden oorstekers met amethist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese penselen wasschaal 7147
Chinese penselen wasschaal

Resultaat:

350 EUR

Eiken commode, 1900 4079
Eiken commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Chinese schaal 7140
Chinese schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Gouden kruizen 754
2 Gouden kruizen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Fantasiering 747
Fantasiering

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
M. Nefkens, Vaas met bloemen 1213
M. Nefkens, Vaas met bloemen

Resultaat:

850 EUR

I.I. Hughes, Heer met lektuur 1206
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startprijs 150 EUR
Gouden fantasie ring met diamant 740
Gouden fantasie ring met diamant
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Chinese vierkante vaas 7111
Chinese vierkante vaas

Resultaat:

600 EUR

Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten 1199
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startprijs 120 EUR
Zeldzame Queng Lung drinkbeker 7104
Zeldzame Queng Lung drinkbeker
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Chinese Familie Rose vaas 7097
Chinese Familie Rose vaas

Resultaat:

1.700 EUR

1-deurs vitrinekast 4043
1-deurs vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Schildersezel 4036
Schildersezel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Henri Deux dressoir, 1880 4029
Henri Deux dressoir, 1880

Resultaat:

100 EUR

Gouden alliancering met diamant 704
Gouden alliancering met diamant
Startprijs 750 EUR