Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Henri Deux dressoir, 1880 4029
Henri Deux dressoir, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schwarzwalder rozenklok 3656
Schwarzwalder rozenklok

Resultaat:

55 EUR

Schwarzwalder wandklok 3649
Schwarzwalder wandklok
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Delfts klokkenstel 3642
2x Delfts klokkenstel

Resultaat:

40 EUR

Frans klokkenstel 3606
Frans klokkenstel
Startprijs 120 EUR
Reiswekker 3599
Reiswekker
Startprijs 120 EUR
Scheepsklok met slagwerk 3592
Scheepsklok met slagwerk
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Franse wekkers 3563
2x Franse wekkers

Resultaat:

150 EUR

Engelse tafelklok 3556
Engelse tafelklok
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Franse stijl pendule, 1980 3549
Franse stijl pendule, 1980

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse Art Deco pendule 3542
Franse Art Deco pendule

Resultaat:

190 EUR

Kolompendule onder stolp 3513
Kolompendule onder stolp
Startprijs 800 EUR
Franse schildpad pendule, 1880 3506
Franse schildpad pendule, 1880
Startprijs 550 EUR
Verkocht
2x Schaakspellen 3020
2x Schaakspellen

Resultaat:

130 EUR

Zilver vergulde ring/luipaard 840
Zilver vergulde ring/luipaard
Startprijs 60 EUR
Witgouden ring met diamant 833
Witgouden ring met diamant
Startprijs 950 EUR
Zilveren ringen, 6x 804
Zilveren ringen, 6x
Startprijs 75 EUR
Gouden staafbroche met diamant 797
Gouden staafbroche met diamant
Startprijs 100 EUR
Gouden rijring met diamant 790
Gouden rijring met diamant
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Chinees bord 7298
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Japans Imari bord 7291
Japans Imari bord

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Witgouden oorstekers met amethist 783
Witgouden oorstekers met amethist

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Miniatuur schilderijen 2163
2x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

80 EUR

Zwitserse speeldoos, 1880 2156
Zwitserse speeldoos, 1880
Startprijs 150 EUR