Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tibetaans kistje 2135.
Tibetaans kistje

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Fotolijsten 2038
2x Fotolijsten

Resultaat:

90 EUR

Antieke Lutherse bijbel 2039
Antieke Lutherse bijbel
Startprijs 1.000 EUR
18e Eeuwse stoof 2043
18e Eeuwse stoof
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Antieke Islamitische benen plaquette 2044
Antieke Islamitische benen plaquette

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oosterse kist 2045
Oosterse kist

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Spaans diorama van zeilschip 2046
Spaans diorama van zeilschip

Resultaat:

80 EUR

19e Eeuwse vogelkooi 2047
19e Eeuwse vogelkooi
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Bronzen hanglamp 2048
Bronzen hanglamp

Resultaat:

350 EUR

Antiek draaiorgel, 1900 2049
Antiek draaiorgel, 1900
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Gietijzeren tuintafel, 1900 2050.
Gietijzeren tuintafel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Neo Gotische kandelaren 2051
2x Neo Gotische kandelaren

Resultaat:

50 EUR

17e- 18e Eeuwse penkandelaar 2053
17e- 18e Eeuwse penkandelaar
Startprijs 60 EUR
2x Kraagkandelaren 2055
2x Kraagkandelaren
Startprijs 100 EUR
2 Messing kandelaars, 19e eeuw 2056
2 Messing kandelaars, 19e eeuw
Startprijs 260 EUR
Verkocht
Hang etagiere 2057
Hang etagiere

Resultaat:

100 EUR

Antieke penkandelaar 2059
Antieke penkandelaar
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen kandelaar 2060
Bronzen kandelaar

Resultaat:

180 EUR

2x Bronzen kandelaren 2061
2x Bronzen kandelaren
Startprijs 140 EUR
Verkocht
2x Penkandelaren 2062
2x Penkandelaren

Resultaat:

190 EUR

2x Kaarskandelaren 2063
2x Kaarskandelaren
Startprijs 60 EUR
2x Kandelaren in jachthoornvorm 2064
2x Kandelaren in jachthoornvorm
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zware tinnen humpen dekselpul 2066
Zware tinnen humpen dekselpul

Resultaat:

40 EUR

6x Tinnen maten 2067
6x Tinnen maten
Startprijs 100 EUR