Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote opengewerkte houten lijst met stucwerk. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Binnenmaat/spanning H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Groot ijzeren bureau schaalmodel van de 'Concorde'. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Drie diverse antieke fotolijsten. 1x Messing verguld, 19e eeuw. 1x Messing vernikkeld met kruis en gravure, 19e eeuw. 1x Brons, historisme met putti, circa 1880. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Twee bronzen empirestijl kaarskandelaren met kariatiden op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Antiek plated visbestek in mahoniehouten cassette en ivoor imitatie heffen. Afmeting: 7 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Vier antieke zwavelstokhouders en een boek van 'Tondeldoos tot Turbo'. Bestaande uit: 1x Terracotta, 19e eeuw. 1x Kersenhout met monogram, 19e eeuw. 1x Porselein, Jules Rampin. 1x Messing kistje, circ...
Twee grote houten staande wit gelakte kaarskandelaren in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Grote Venetiaanse messing lamp met ranken en kristalglazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x Ø 75 cm. In goede staat.
Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...
18e - 19e Eeuws Hollands vurenhouten miniatuur/kinderkabinetje met originele bierverf. Afmeting: 44 x 33 x14 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur met thermometer. Jongen met zeis. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Twee antieke barometers. Schwarzwald + Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 47 x 58 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl barometer met thermometer van coromandelhout. Circa 1930. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke houtgesneden jugendstil barometers met thermometer, ca. 1915, voorzien van florale decors. 49-62 cm., In goede staat
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Portret jonge man met krullen. Signatuur bij sponning. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 5,5 x B 4,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Twee meisjes met bloemen. Met bewerkte messing omlijsting. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Grote cement gegoten tuinvaas met fruit en ringen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren beschilderde paashaas met stok en mand. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Klein 19e eeuws tinnen moffenkruikje. Afmeting: 6 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse grote lederen dokterstas. Afmeting: 35 x 60 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met zijden kleed en bloemen in het haar. Gesigneerd. V. Haler. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 7,5 x B 5,5 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Dame met krullend haar. Monogram voor en achter in messing lijst. Afmeting: Ø 6,7 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Officier/admiraal portret. Gesigneerd V. Salli of Nalli. Opengewerkte dubbele messing lijst. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij. Adelijke dame met sieraden. Vergulde opengewerkte messing lijst. Gesigneerd Füger. Afmeting: H 8 x B 6,5 cm. In goede staat.
Twee miniatuur schilderijen. Eén maal portret koning, geheel geschilderd. Gesigneerd J. Canava. Eén maal dame met hoofddoek. Geschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 7,5 Ø cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Oude accordeon. Gemerkt Accordiola. 30-er Jaren. In originele koffer. Afmeting: 44 x 42 x 24 cm. In goede staat.
Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 42 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
30-er Jaren albast Art Deco plafondlamp. Afmeting: 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Twee antiek bronzen schalen. Een Chinese schaal op houten console. Twee antieke perzische schaal met swastika/Florale decors. Afmeting: Ø 22,5 - Ø 30 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Twee messing wandblakers met spiegels. Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Koperen Art Deco lampenvoet. Arts & Crafts-stijl. Was ooit olielamp. Circa 1925. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Franze vazen. Circa 1880. Compositie metaal met onyx basement. Bacchus decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee smeedijzeren hekken met pauw. Rood gelakt. 20e Eeuw. Afmeting: 207 x 181 cm. In goede staat.
60er-Jaren smeedijzeren witte poort. Afmeting: 183 x 116 cm. In goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Vier grote antieke tinnen schotels. 18e - 19e Eeuw. Stempels. Afmeting: Ø 38 - Ø 41 cm. In goede staat.
Lot tin (9x), divers. Onder andere: maten, trechter, kannen en bestek. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.
Vier antieke tinnen klepkannen. Diverse bodemstempels. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 - 29 cm. In goede staat.
Zware tinnen humpen dekselpul. Gemerkt J.L.H. Svenski Tenn. 1937. Putti op deksel, leeuw duimrust. Naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: H 21 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde kaarskandelaar met putti. Circa 1850. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee twee-kleurige bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Circa 1880. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Leuke 19e eeuwse kleine notenhouten spiegel-etagere met ivoor en zilverkleurige plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 22 cm In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee grote zware bronzen Italiaanse pronkkandelaren met putti en ramskoppen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Spaans diorama van een zeilschip + Spaanse tekst betreffende het schip en jaargetallen 1868 - 1901. Afmeting: 38 x 50 x 7 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten theestoof met messing beslag en lades met koperen binnenbak. Afmeting: 48 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Grote zeven-lichts houten gepolychromeerde Venetiaanse Moor-lamp met vergulde metalen lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen historisme fotolijsten met cherubijn/vogelkoppen. Circa 1880. Afmeting: H 35 x B 22 x D 2 cm. In goede staat.
Antieke marmeren apotheker vijzel met notenhouten stamper. 19e Eeuw. Afmeting: H 15 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...
Antieke AEG Mignion typemachine. Afmeting: 19 x 33 x 24 cm. In goede staat.
Groot antiek Jugendstil tafelstuk met mondgeblazen glas. Vrouw met emmers. Circa 1910. Eén chip bij glas. Afmeting: 37 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
Buste opgezet van een Zuid-Afrikaanse gnoe. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl tafelschaal met marmeren basement, bronzen stam en kraanvogels. Handbeschilderde porseleinen schaal met floraal/goud decor. Lichte glazuurschade aan rand schaal. Afmeting: 25 x 38 x 22 ...
Antiek Frans gobelin wandkleed Gemerkt J.L. Jean Laurent. Dame a la Licorne L'ouje. Middeleeuwse stijl. Circa 1920. Afmeting: 145 x 108 cm. In goede staat.
Zeer vroege bronzen vijzel, mogelijk Romeins. Bodemvondst. Oxydatie + scheur. Afmeting: H 12,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren met Venetiaanse figuren. Circa 1820. Afmeting: 55 cm. In goede staat.