45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

4x Reclame borden
Startprijs 30 EUR

Messing aker + blaasbalg
Startprijs 30 EUR

Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.

Grote speculaasplank
Startprijs 25 EUR

Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.

Antiek eiken bordenrek, 1880
Startprijs 25 EUR

Bronzen hanglamp
Startprijs 25 EUR

Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.

Oosterse pennenbakje
Startprijs 20 EUR

Oosterse coromandelhouten pennenbakje. Twee vogels met vlinder. 20e eeuw. Afmeting: 27 x 11 x 7 cm. In goede staat

Reclamebord 'Mondamin' (repro)
Startprijs 20 EUR

Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.