Zes 19e eeuwse tinnen maatkannen. Geijkt F. Schutties. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse bronzen kraagkandelaren. Afmeting: 21 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Bodemvondst. Mogelijk Romeins. Vroege bronzen lepel met rondjes versierd. Groene patina. Afmeting: 39,5 cm.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met twee tabakreservoirs. Wildvoorstelling. Circa 1900. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.
Duitse 50-er jaren globe. Räths Politischer Erdglobus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 49 x Ø 30 cm. In redelijk/goede staat.
Grote kristalglazen kroonluchter. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 75 cm. In zeer goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
22x 5 Cent 1850, 1859, 1863, 1869 en 1907 t/m 1943. Compleet. In goede staat.
Messing empire stijl wandlamp 3 lichts met koper beschilderde kap met kristallen top 2e helft 20e eeuw. 75x33 cm in goede staat.
Antiek koperen melkaad. 19e Eeuw. Werd vroeger gebruikt voor het opromen van melk. Afmeting: 15 x 48 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen bakvormen. Eén maal met divers fruit decor. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse getekende reclame ontwerpen op papier. Onder andere: Standard Tee Mischungen. Afmeting: H 35 x B 32 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke presenteerbladen. 2x Engels, circa 1880, mahoniehout. 1x van blik, beschilderd met bloemen decor, 19e eeuw. Afmeting: 57 - 59 cm. In goede staat.
Antiek Duits spel. Glocke und Hammer. Circa 1900 - 1930. Compleet? Afmeting: 17 x 12 x 6 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Neo Gotische kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Aziatica houtsnijwerk. Onder andere: boekensteunen (Indonesië), maskers. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Twee messing kaarskandelaren in jachthoornvorm. H. Macy & Co. Circa 1930. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Glazen venster met geëtst, gematteerd paard in eikenhouten omlijsting. Circa 1920. Afmeting: H 101 x B 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil keramieken lampenvoet met bronzen versiering. Circa 1910. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Grote 50er jaren houten bloempot met kopergeslagen tussenstukken. Afmeting: H 45 x Ø 43 cm. In goede staat.
Groot ijzeren bureau schaalmodel van de 'Concorde'. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 60 x 26 cm. In goede staat.
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Twee maal Jugendstil glaswerk. Circa 1910. Eén maal koektrommel met draadglas. Eén maal messing tafelschaal met facet geslepen glas. Afmeting: 14 x Ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Groot 19e eeuws Hollands beschilderd blikken dienblad met floraal/goud decor. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen siervazen met zwart marmeren basement. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kwispedoren. 19e Eeuw. Oosters. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse bronzen penkandelaar met brede druiprand. Afmeting: 32 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke wit opaline-glazen tafel petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.
Voor-oorlogs uitklapbaar babybad in origineel Bijenkorf karton. Green Bay Box Compagny. Circa 1930. Afmeting: 30 x 77 x 43 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaans albast. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tazza en een bal. Afmeting: Ø 8 - Ø 22 cm. In goede staat.
Twee kunststof beschilderde bustes. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Lot diversen met Duitse klokomranding plated, twee jugendstil vazen uilendecor, koperen ketel en kan. Afmeting: 18 - 38 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse bakelieten telefoon in bakelieten kist. Gemerkt Ormond England. Afmeting: 11 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Grote bronzen kroonluchter. Zes-lichts. Circa 1900. Afmeting: 68 X Ø 50 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Jugendstil schaal met floraal decor, circa 1910. En een Art Deco fotolijst met marmeren basement en koperen vogel, circa 1930. Afmeting: 34 - 35 cm. In goede...
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse graanmaatbekers. Tin met eik merk. 0,5 Liter H.v.G en 1,0 Liter J.K. Afmeting 10 - 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse koperen gegraveerde tabaksdoos met paardenvoorstelling en spreuken. Afmeting: 2,5 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit + bronzen emmer met smeedijzeren hengsel. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - Ø 32 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke grote kopergeslagen wandsierschotels. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 36 - 42 cm. In goede staat.
Antieke messing theeketel met origineel comfoor + porseleinen handvatten. Circa 1880. Afmeting: 35 x Ø 25 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Zeldzaam 19e eeuws handwerk bellenkoord met goudbrokaat en floraal decor. Bronzen uiteinden. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Indonesische koper gegraveerde lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.
Lot met antiek tin en koperwerk. Onder andere twee bloempotten, blakertje, kandelaars, lakstempel, doofpotje en ketel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Bestek plated met 6 lepels en 6 vorken aan de achterzijde voorzien van een monogramgravure. V.A. Silverine.18-19cm.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Oosterse coromandelhouten pennenbakje. Twee vogels met vlinder. 20e eeuw. Afmeting: 27 x 11 x 7 cm. In goede staat
Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.