Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw 4000
Zeldzaam wortelnoten kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Empire tafel met marmeren blad 4016
Empire tafel met marmeren blad

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Renaissance kast 4009
17e Eeuwse Renaissance kast

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet, 1780 4006
Mahonie kabinet, 1780

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Barok vitrinekast 4001
Barok vitrinekast

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 4005
Engelse boekenkast

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Sofa in Biedermeier-stijl 4182
Sofa in Biedermeier-stijl

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hollands eiken kabinet, 18e eeuw 4042
Hollands eiken kabinet, 18e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hollands secretaire 4109
Hollands secretaire

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet 4230
18e Eeuws mahoniehouten gebombeerd kabinet

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Empire kabinet, 1800 4224
Empire kabinet, 1800

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Antieke Engelse meubelen 4041
2x Antieke Engelse meubelen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Eiken tinbuffet, 1800 4065
Eiken tinbuffet, 1800

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
18e Eeuwse notenhouten bank 4035
18e Eeuwse notenhouten bank

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1920 4021
Schrijfbureau, 1920

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Hollands kabinet 4025
Hollands kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Eiken 2-deurs kast 4147
Eiken 2-deurs kast

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Louis Quinze kabinet 4234
Louis Quinze kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
2-Deurs kussenkast ca 1800 4254
2-Deurs kussenkast ca 1800

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Sideboard met glazen deuren 4013
Sideboard met glazen deuren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Salontafel met bronzen figuur 4030
Salontafel met bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Empire plantenmeubel 4068
Empire plantenmeubel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gotisch bijbelkastje 4087
Gotisch bijbelkastje

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zeeuwse poortkast 4223
Zeeuwse poortkast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twents kabinet + 5 kommen 4242
Twents kabinet + 5 kommen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Hollandse toogkast (Zeeuws) 4020
Hollandse toogkast (Zeeuws)

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Eiken kast, 18e eeuw 4040
Eiken kast, 18e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Hollandse kussenkast 4078
17e Eeuwse Hollandse kussenkast

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Zeldzame muziekstandaard, 1820 4096
Zeldzame muziekstandaard, 1820

Resultaat:

310 EUR

Verkocht
Louis Seize-stijl hoekkast, 1880 4022
Louis Seize-stijl hoekkast, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spiegel met console 4060
Spiegel met console

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
4x Iepenhouten stoelen 4070
4x Iepenhouten stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen 4100
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Hollands damesbureau, 1860 4227
Hollands damesbureau, 1860

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4243
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws schrijfbureau 4038
18e Eeuws schrijfbureau

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
4x Verner Panton stoelen design stoelen 4026
4x Verner Panton stoelen design stoelen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw 4032
Zeldzaam schrijfsecretaire, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse bureaustoel 4077
Engelse bureaustoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Mahonie damesbureau 4089
Mahonie damesbureau

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grenen 2-deurs kast, 1824 4034
Grenen 2-deurs kast, 1824

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur 4037
Hollandse bonheur

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antiek eiken schrijfbureau 4051
Antiek eiken schrijfbureau

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
6 Horrix stoelen, Willem III 4095
6 Horrix stoelen, Willem III

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse kist 4186
18e Eeuwse Duitse kist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Mahonie chiffoniere 4052
Mahonie chiffoniere

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Engelse commode 4063
Engelse commode

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Dekenkist (beschilderd) 4033
Dekenkist (beschilderd)

Resultaat:

210 EUR