Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse toilettafel 4044
Engelse toilettafel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4133
Antieke spiegel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, 1840 4250
Antieke eethoek, 1840

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
4x Italiaanse design stoelen 4027
4x Italiaanse design stoelen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Duitse naaitafel 4055
Duitse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse bonheur 4061
Hollandse bonheur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eiken chiffoniere 4062
Eiken chiffoniere

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse commode met marmeren blad 4080
Franse commode met marmeren blad

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Mahonie vitrine opzetkast 4209
Mahonie vitrine opzetkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse bijzettafel 4219
18e Eeuwse bijzettafel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Eiken buffetkast 4158
Eiken buffetkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4184
Eiken dekenkist

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
4x Franse stoelen 4187
4x Franse stoelen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Mahoniehouten vitrinekast 4241
Mahoniehouten vitrinekast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bibliotheektrapje 4111
Bibliotheektrapje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gestoken schaaktafel + spel 4088
Gestoken schaaktafel + spel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Wortelnoten Gründerzeit commode 4206
Wortelnoten Gründerzeit commode

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek Frans ladenkastje, 1880 4019
Antiek Frans ladenkastje, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Prachtige gestoken voltaire stoel 4047
Prachtige gestoken voltaire stoel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Linnenpers 4067
Linnenpers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Barok bovenstuk tabernakel 4092
Barok bovenstuk tabernakel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 4094
Engelse boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ladencommode, 1800 4107
Ladencommode, 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eiken jalouziekast 4108
Eiken jalouziekast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schrijfbureau, 1880 4118
Schrijfbureau, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kleine boekenpers 4120
Kleine boekenpers

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke commode, 1880 4140
Antieke commode, 1880

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Hindelopen set 4141
Hindelopen set

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Franse piedestal 4154
Antieke Franse piedestal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4231
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Biedermeier kast, 1860 4253
Biedermeier kast, 1860

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau 4076
Antiek schrijfbureau

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Armstoel, gestoken kuif 4121
Armstoel, gestoken kuif

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Eiken gebogen commode 4113
Eiken gebogen commode

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Eiken gebogen commode 4114
Eiken gebogen commode

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bijzettafel in lyra-vorm 4128
Bijzettafel in lyra-vorm

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Secretaire 4066
Secretaire

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gestoken schaaktafel + spel 4125
Gestoken schaaktafel + spel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theekastje, 1910 4156
Theekastje, 1910

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Mahonie nachtkastje 4207
Mahonie nachtkastje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek hoekkastje, 1900 4059
Antiek hoekkastje, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie ladencommode, 1800 4106
Mahonie ladencommode, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x  Antieke bijzettafels 4124
2x Antieke bijzettafels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese piedestal 4132
Chinese piedestal

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Speeltafel, 1870 4142
Speeltafel, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gründerzeit hoekstoel 4146
Gründerzeit hoekstoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke wijntafel, 1870 4151
Antieke wijntafel, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie tafel 4168
Mahonie tafel

Resultaat:

120 EUR