Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
19e Eeuws antiek gestoken tafel 4199
19e Eeuws antiek gestoken tafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Louis Seize stoel, 1800 4069
Louis Seize stoel, 1800

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel, 19e eeuw 4075
Spinnekoptafel, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Mahonie gestoken spiegel 4162
Mahonie gestoken spiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Henri Deux dressoir, 1880 4029
Henri Deux dressoir, 1880

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mechelse spiegel 4058
Mechelse spiegel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Halve-maan tafel 4082
Halve-maan tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel 4099
Engelse speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bijzettafel (mahonie) 4123
Bijzettafel (mahonie)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse dekenkist 4152
Duitse dekenkist

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken boekenkast, 1930 4198
Eiken boekenkast, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
18e Eeuws roldeurkastje 4211
18e Eeuws roldeurkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoor tafel 4214
Antieke Engelse hangoor tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bijzettafel, 1860 4238
Bijzettafel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 1820 4240
Hollandse penantkast, 1820

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4x Hollandse Biedermeier stoelen 4246
4x Hollandse Biedermeier stoelen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek dressoir, 1870 4247
Antiek dressoir, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel 4248
Engelse speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gründerzeit spiegel, 1880 4101
Gründerzeit spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Thonet-stijl kapstok 4136
Antieke Thonet-stijl kapstok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel, 1900 4180
Antieke schaarstoel, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Opklapbare picknick sets 4031
2x Opklapbare picknick sets

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse theetafel 4085
Engelse theetafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Louis Seize stoel 4102
18e Eeuwse Louis Seize stoel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandspiegel 4144
Wandspiegel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Art Deco spiegelkastje 4169
Art Deco spiegelkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten kapstok, 1880 4200
Eikenhouten kapstok, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spiegel in Jugendstil-stijl 4201
Spiegel in Jugendstil-stijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Amelander ? vitrinekast 4097
Antieke Amelander ? vitrinekast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
19e Eeuwse armleunstoel 4197
19e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Tafel met antieke tegels 4228
Tafel met antieke tegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Bijzettafels oosters gesneden. 4233
2 Bijzettafels oosters gesneden.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Neo Gotische meubels 4239
2x Neo Gotische meubels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse commode 4249
Franse commode

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ronde Louis Philippe tafel 4110
Ronde Louis Philippe tafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse armleunstoel 4149
Engelse armleunstoel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theetafel, 1890 4150
Theetafel, 1890

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ovale spiegel 4176
Ovale spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Goudkleurige Barok-stijl salontafel 4212
Goudkleurige Barok-stijl salontafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke toiletspiegel 4131
Antieke toiletspiegel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Louis Philippe tafel, 1870 4148
Louis Philippe tafel, 1870

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijzettafel, Jugendstil 4179
Bijzettafel, Jugendstil

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke voltaire + voetenbank 4196
Antieke voltaire + voetenbank

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Salontafel 4202
Salontafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Engelse nachtkastjes 4210
2x Engelse nachtkastjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bijzettafel, 1880 4213
Antieke bijzettafel, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco bijzettafel 4117
Art Deco bijzettafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4203
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

40 EUR