Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse bureaustoel 4077
Engelse bureaustoel

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bibliotheektrapje 4111
Bibliotheektrapje

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gründerzeit spiegel, 1880 4101
Gründerzeit spiegel, 1880

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, 1840 4250
Antieke eethoek, 1840

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
19e Eeuwse armleunstoel 4197
19e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel, 1900 4180
Antieke schaarstoel, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gestoken schaaktafel + spel 4125
Gestoken schaaktafel + spel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen 4100
Antieke eethoek, tafel + 6 stoelen

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gestoken schaaktafel + spel 4088
Gestoken schaaktafel + spel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2x Antieke Engelse meubelen 4041
2x Antieke Engelse meubelen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Engelse boekenkast 4005
Engelse boekenkast

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antiek dressoir, 1870 4247
Antiek dressoir, 1870

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4243
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bijzettafel, 1860 4238
Bijzettafel, 1860

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4231
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hangoor tafel 4214
Antieke Engelse hangoor tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Engelse nachtkastjes 4210
2x Engelse nachtkastjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten Gründerzeit commode 4206
Wortelnoten Gründerzeit commode

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke voltaire + voetenbank 4196
Antieke voltaire + voetenbank

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mahonie gestoken spiegel 4162
Mahonie gestoken spiegel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke wijntafel, 1870 4151
Antieke wijntafel, 1870

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Gründerzeit hoekstoel 4146
Gründerzeit hoekstoel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke spiegel 4133
Antieke spiegel

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
2x  Antieke bijzettafels 4124
2x Antieke bijzettafels

Resultaat:

120 EUR