19e Eeuwse keramieken jardiniere met messing monturen en floraal decor. Ongemerkt. Afmeting: 25 x 32 x 20 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse borden met bloemenvaas/Chinese tuin decor. Randschades. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen porselein. Bestaande uit: Majolica schaal in eendvorm, gemerkt Schram. En een goudkarper schaal. Afmeting: 28 - 44 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Duits steengoed. Twee cakevormen, waarvan één met haarlijn. En een kruik met tekst en datering 1887. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
60-er Jaren porseleinen koffie/thee servies met zilver overlay. Afmeting: 12 - 27 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
Diverse Duitse steengoed kannen/bierpullen. Waarvan één met speeldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Drie oude keramieken bierkruiken. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee Duitse Reservisten bierpullen naar oud voorbeeld + een Toby Jug, Franse Fayence. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.
Vier delen antiek aardewerk + porselein. Bestaande uit: Porseleinen theekan met peterselie/geisha decor, circa 1900. Duitse porseleinen Zwiebelmuster theekan, gemerkt met H, circa 1880. Keramieken sch...
Groot 19e eeuws Frans porseleinen inktstel met handgeschilderd floraal/goud decor. Afmeting: 11 x 31 x 23 cm. In goede staat.
Tien diverse figuren van Goebel. Waarvan negen haasjes en één kuikentje die uit het ei komt. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Fries' Fayence comfoor met theelicht. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 10 x 13,5 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws porseleinen Empire chocolade kop en schotel met sepia wapen decor en opschrift L.H. Paraorcini de Casieli. Haarlijnen. Afmeting: 11 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
Twaalf Goebel figuren. Haasjes. Diverse afmetingen. 5 - 10 cm. In goede staat.
Twee sets 19e eeuwse porseleinen Empire kratervazen. Matig gerestaureerd en bijgeschilderd. Afmeting: 17 - 34 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse keramieken portre montre met figuren. 19e Eeuw. Restauratie aan neus. Afmeting: 32 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Meisje met paraplu + plaquette jongen bang voor kikker. Afmeting: 12 x 13 x 11 cm. / 2 x 12,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen tafellamp. Voorheen petroleum lamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote Franse Samson porseleinen dekseldoos met wapen/floraal/goud decor. Met bronzen monturen en bodemmerk. Afmeting: 17 x 30 x 20 cm. In goede staat.
Deense Royal Copenhagen porseleinen schaal met kreeft. Ontwerp Jurgen Balslov 1963. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Tsjechisch Art Deco koffieservies. Circa 1930. Theepot tuit beschadigd, los erbij. Melk + suiker en zes kop + schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Verzameling Duitse porseleinen vaasjes + bellen. W.H. Goss. Afmeting: 4 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Majolica piedestal met floraal decor. Circa 1915. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Vijf stuks 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Divers. Enkele randschades. Eén bord gemerkt. Afmeting: ø 22 - 23 cm. Verder in goede staat.
Zeven diverse antieke Delftse Fayence borden. 18e Eeuw. Enkele randschades. Afmeting: ø 17 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse porseleinen Samson bordjes. Frankrijk. C.P. en Co Mehun gemerkt. Wapen/floraal en goud decor. Afmeting: ø 15,5 cm. In goede staat.
Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...
Italiaanse Capodimonte Fayence bloempot op zuil. 20e Eeuw. Bloempot gaaf. Zuil gelijmd. Afmeting: 95 x Ø 28 cm. In redelijke staat.
Zeldzame Zuid-Holland Gouda platelen lampenvoet. Decor slang. Schilder S.V. Circa 1920. Afmeting: 37 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam Arnhems' platelen Jugendstil servies. Gemerkt met een haan. Circa 1910. Bestaande uit: Theekannen, theestoof, melk/suiker set, drie schalen, botervloot, twaalf borden, drie eierdoppen, acht k...
Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse keramieken figuren. Heer en dame met vogel. Stukje boom gelijmd. Afmeting: 1 9 -20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 12x 19e eeuwse gekleurde hollandse wandtegels in eikenhouten lijsten, met figuren in landschpdecors. diverse restauraties in redelijke staat 13x13 cm
Twee grote antieke Duitse keramieken Jugendstil Villeroy & Boch bloempotten. Circa 1910. Afmeting: H 22 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Duitse Fürstenberg porseleinen pronk dekselvaas met handbeschilderd floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 34 x ø 21 cm. In goede staat.
Groot drie-delig porseleinen olie en azijn-stel met rozen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 28 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen polychrome Makkumer Fayence. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - Ø 31 cm. In goede staat.
Grote zware Zuid Europese tegel in lijst. 20e Eeuw. Onduidelijk gesigneerd. Vesting aan de kust. Afmeting: H 62 x B 54 cm. In goede staat.
Vier diverse oude/antieke porseleinen grote schotels. Bestaande uit: Imari, 19e eeuw, goed. Blue Danube, Zwiebelmuster, beschadigd. China, Kanton, goed. Satsuma, circa 1920, goed. Afmeting: Ø 30 - 37 ...
Twee Hollandse keramieken vazen in Art Deco-stijl. Waarvan één gemerkt KV246. Circa 1930 - 1950. Met groen glazuur en groen/geel glazuur. Afmeting: Ø 18 - Ø 20 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee delen aardewerk. Bestaande uit: Engels terracotta wandbord, Olde London street. Circa 1900. Chip + haarlijn. Groen geglazuurde kan met bodemmerk. 20e Eeuw. Lichte glazuurschade. Afmeting: 21 x ø ...
Italiaanse, gesigneerde keramieken bloempot op zuil. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 87 x Ø 40 cm. In goede staat.